Wpis z mikrobloga

@orzeszkiziemne: gratki Miras. Skoro Twoja żona zarabia więcej to myślę że taka pensja spokojnie wystarczy (na ten moment ;))

ja w obecnej pracy siedzę już 4 rok, zaczynałam od 8k a po ostatnich podwyżkach dobiłam do 19.5k brutto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@orzeszkiziemne: zawsze mi się podoba, jak ktoś zarabia niezły hajs, jest zadowolony a i tak zaraz się zbiorą Ci co Ci powiedzą, że jesteś dymanym biedakiem
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne nie słuchaj #!$%@? wykopków. Dla nich wysoka pozycja to ceo i 40k wypłaty. Tu ludzie nawet nie wiedzą jak porównać 15k brutto do it gdzie kazdy leci na udawanym b2b płacąc 3x mniej podatkow i składek. Gratuluję. 15k to już fajna wypłata mi jeszcze odrobinę brakuje, ale też siedzę 4 lata w jednej firmie i sobie cenie spokój, pozycje i ludzi. Czasem zmiany nie są warte dodatkowego hajsu.
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: a jak ma podawać? System podatkowy w tym kraju jest tak skomplikowany, że opcji na rękę jest przynajmniej kilka. jeden rozlicza się sam inny ze swoją nic nie robiącą żoną itd. Wychodza z tego finalnie różne kwoty netto.
@orzeszkiziemne: stawiam stówe, że jakbyś rzucił papierami to jeszcze z 3k by się znalazło żeby Cię zatrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz