Wpis z mikrobloga

@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: oglądam więcej filmów i widzę, że wyłania się tam obraz całkiem fajnego domu, sporo przestrzeni w śodku (jak na tak ch. kostkę), fotowoltaika, pompa ciepła, zdalnie sterowana brama, oczyszczacze powietrza no bez przesady że za 5zł ;P jednak jakieś pieniądze tam poszły i może to jeszcze jakoś fajnie wyglądać. Znam takich co wkładają majątki w remonty przepłącając za paskudną podstawową robotę po szybkości i o takich cudach mogą pomażyć
  • Odpowiedz
@kolotego: U niego tak "jakieś pieniądze tam poszły", że każdą jedną rzecz będzie musiał za pół roku poprawiać i naprawiać wynajmując fachowców. Właśnie to mam na myśli pisząc, że robi to "za 5 złotych". Próbuje oszczędzać, a finalnie wyda trzy razy więcej.
  • Odpowiedz
@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: dzisiaj go odkryłem i już takie posądzenie, na początku to wyglądało jak jaś fasola ale zobaczyłem jakieś starsze filmy i po prostu wątpię w to gadanie że wszystko co robi to źle, może jednak coś tam zrobił dobrze? dlatego pytam, zapytalem jaki najgorszy fuckup zamiast całkiem jechać i już zdrada interesu narodu hejterów z wykopów czyli jak mówić o nim to tylko źle ;)
Jeśli wszystko byłoby robione tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolotego: wszyscy się nad tym zastanawiają, witaj w klubie miłośników FejsFak. Generalnie chyba wszyscy czekają na spektakularna katastrofę, jak ta z uszkodzoną rurą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolotego: najbardziej znanym fuckupem są jego słynne betonowe lewitujące schody, oparte jedynie w ceglanej ściance działowej, a wykonane w technologii, w której półkę nad kominkiem można by od biedy zrobić a nie metrowy wystający schodek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolotego: tylko tyle, co jest wsadzone w wykutą dziurę w ścianie z cegły. I zalane betonem. Siła nacisku na stopień chce podnieść ścianę / wyłamać stopien.
O strunobetonie też nie słyszał.
  • Odpowiedz