Wpis z mikrobloga

Fani Sergieja:
"ON NIE JEST ZNANY TO NIE JEST NIC ZŁEGO, NIC TEJ OSOBIE SIĘ NIE DZIEJE, GDY GO WYZYWA"
- Czyli według nich mogę podejść do losowej osoby na ulicy i go zwyzywać bez konsekwencji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Czyli według nich gdy nitro, który ma średnią oglądalność 20k na stream i wyświetlenia z shotów na poziomie +100k nikt nie rozpozna danej osoby z np. ome? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Czyli według nich takowej osobie, która nie wiadomo jaka miała przeszłość i czy nie była nękana można po prostu zwyzywać bez konsekwencji na ome? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jego dziecko jest zamieszane to tylko i wyłącznie dlatego, że sam się nim pochwalił w Internecie i robił na nim kontent wiedząc jaką miał swoją przeszłość. To, że by go wyzywali inni w przyszłości w szkole, to byłoby nieuniknione tak czy siak, a teraz mlekozyniak próbuje się usprawiedliwić przed widzami.

#famemma #nitro #nitrozyniak
  • 9
  • Odpowiedz
@Maziar1337: Oni po prostu nie mają w sobie logicznego myślenia oraz empatii. Nie potrafią na chwilę utożsamić się z osobą obrażaną na oczach tysięcy ludzi. Nie mówiąc już o atakowaniu zwykłych ludzi pracy (pracownik UPC) co już zasługuje na zupełną pogardę. Ktoś chce pomóc typowi to w zamian dostaje wiązankę bluzgów przez telefon.
  • Odpowiedz
@Maziar1337: Że wam chce się dalej szczekać po wczorajszej kompromitacji to sam już nie wiem czy być pod wrażeniem czy raczej współczuć rodzinie i ludziom którzy muszą się z wami przeciąć w prawdziwym życiu
  • Odpowiedz
@Maziar1337: Nie musiał nikt być z wykopu, fakt że mieliście okazje ponawrzucać co trzeba i zagiąć chłopa a zamiast tego siedzieliście na tagu i osrani pisaliście żeby odpuścić bo konwersacja z drugim człowiekiem na discordzie za trudna i zostalibyście zjedzeni. A tak, jestem tutaj bo przed tą zbiorową chorobą psychiczną w kierunku nitrozyniaka to jest to okej miejsce żeby poczytać o plotkach dotyczących przyszłych walk, podyskutować na tematy freak fightowe. Nie
  • Odpowiedz
@kalopsia: Ej oskarku, ale dlaczego ktokolwiek ma dyskutować z sergiejem? Nawarzył sobie piwa, to musisz je teraz wypić. Sam jest odpowiedzialny za tą sytuacje, a wykop sobie tutaj dyskutuje, jak nie to nie pasuje to sobie tego nie czytaj.

Gdzie cokolwiek takiego pisał? Ja nie odpowiadam za jakiś innych ludzi na wykopie, opanuj się zielonko od sergieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maziar1337: Jak to powiedział syn waszego idola w czasie ostatniego cage'a "nie powiedziałeś w ryj to nie powiedziałeś nic" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Śmieszy mnie napinka jaka tutaj jest, wyzwanie od #!$%@? która tylko w internecie potrafi szczekać kiedy wy nawet w internecie nie potraficie zaszczekać, tylko na piśmie bo jak macie wejść na czat głosowy to albo beatboxing albo osrane gacie. Pewnie jakbyście spotkali zyniaka na
  • Odpowiedz
@kalopsia: Dokładnie dlatego Nitro bał się Murańskiemu to powiedzieć w oczy podczas konfrontacji dwa miesiące temu podczas wywiadu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wróć do podstawówki, bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem co napisałem i znów się powtarzasz, oskarku ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz