Wpis z mikrobloga

Daily reminder

"Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa."

Przypominam, że konfederacja jest partią nielegalną i podlega delegalizacji.

#neuropa #4konserwy #bekazkonfederacji #bekazprawakow #konfederacja #polityka
Pobierz ItsGrN - Daily reminder

"Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych orga...
źródło: comment_16596332973hb12uHVxfZfYQtsPyU23T.jpg
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ItsGrN: skoro jest partią nielegalną to złóż wniosek do sądu, co to za problem?

Ah wait zapomniałym że takich spraw było od #!$%@? i zawsze były umarzane bo faszyzm w rozumieniu prawa a faszyzm w rozumieniu sojowego lewaka który nawet nie umie zaruchać to dwie różne sprawy
nazizmu, faszyzmu i komunizmu,


@ItsGrN: Sądzę, że to głupi przepis. Zjeby od sierpa i młota i tak latają po ulicach, a reszta z wymienionych ukrywa swoje poglądy za mglistymi postulatami i propagandą.

Przypominam, że konfederacja jest partią nielegalną i podlega delegalizacji.

No jak widać wszyscy urzędnicy mają to w dupie. Nikt z nich nic nie zrobił, by pozbyć się kucfederatów.

Poza tym czemu do cholery #neuropa tak #!$%@? 24/7 o kanapowej
@DIO_: Jakiej głównej? Ja piszę o tagu neuropy, a nie stronie głównej. Tam są dni, że jest masa śmiania się z wypierdków z konfy.
I nie chodzi mi o afery z pisem, tylko plan obalenia pisu.
@ItsGrN: Po pierwsze to instytuty rządowe, sądy nie nadążają za werbalnymi wymiotami JKMa. Służby spędzają 24/7 by sprofilować Króla, ale nie dają rady, bo ten co rusz #!$%@? co innego. Idąc brzytwą Ockhama, on nie jest faszystą, ale jest zdrowo jebnięty.
@ItsGrN: ok to ją zdelegalizuj, albo przynajmniej niech zrobi to jedna z twoich ulubionych gównopartyjek składających się na obóz zdrady i zaprzaństwa. Myślę że nie będzie z tym problemu skoro zarówno pis jak i peło nienawidzą cumfederacji.