Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak argumentujecie swoje prośby o podwyżkę w pracy?
Postanowiłem iść po podwyżkę ponieważ uważam że zarabiam za mało w stosunku do sytuacji na rynku i ciekawy jestem jakich jeszcze mogę użyć argumentów?
Obecnie mam 85/h na czystym b2b, przy 5-letni doświadczeniu w dot necie jako backend developer. Chciałbym dostać 110
#it #programowanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ebb88c0e584a8a2fa51144
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: idź na jakąś rozmowę do innej firmy i jak się dostaniesz to będziesz miał podkładkę. Do tego inflacja itd. i powinno się udać a jak nie to już masz opcje zmiany pracy od razu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: co ostatnimi czasy zrobiłeś w projekcie, czy wprowadziłeś jakieś zmiany usprawniające. Poprostu wylistuj sobie 'sukcesy' i pokaż ze wiosłeś nieoczekiwaną wartość dodaną do produktu. Wg mie ważne jest zeby się przygotowac to tego typu rozmów a nie isc na zywioł bo dobry manager Cie zbyje jednym szybkim pytaniem "dlaczego sądzisz że twoja praca warta jest wiecej niż 85 zł ?" Stawki rynkowe powinny stanowić kropkę nad i. Tj pierw epopeja
  • Odpowiedz
@Tszmiel:

tak więc jest to możliwe.


Możliwe jest też pracowanie za 15 PLN/h przy 10 latach expa, pewnie wiele firm by się na to zgodziło. Tylko po co, jak bez problemu znaleźć robotę ze stawką 150 PLN/h.

Rozumiem, że z tymi 60zł piszesz o czasach kilka ładnych lat wstecz.
  • Odpowiedz