Wpis z mikrobloga

Okej czyli tak:
Muranscy to gity i prawilniacy z zasadami
Stara i stary muranski wraz z synem atakują wiele osob w internecie
Stary i młody muran podpala się gdy atakowana jest jego rodzina
Stary muran krzyczał że szanuje Jongmena bo są z tego samego środowiska
Stary muran dostaje wręcz #!$%@? gdy Niewolski nazywa go gwałcicielem i innymi brzydkimi epitetami
Muranscy wjeżdżają na rodzinę Tańculi
Stary muran podczas awantury z Najmanem wyzywa jego córkę i sugeruje że nie jest jego córką
W spinie z Nitrem atakuje jego dziewczynę, która nie #!$%@? się, atakuje również jego kilku letniego syna
Stary muran wyciera sobie na każdym kroku mordę wojną Rosji z Ukrainą przy czym wyzywa Szalonego Reportera oraz Nitra za OBRZYDLISTWA jakie robią bądź w przypadku nitra jakie mówi
Stary muran nie dał żadnej realnej pomocy dla UA czego nie można powiedzieć o szalonym oraz nitrze
Nie no #!$%@? mac co to za farmazon? #famebezmuranskich
Dopóki oni nie wylecą z tej federacji to famemma15 będzie moim ostatnim zakupionym ppv. Teraz wykupuje tylko dla TakeFun'a i Tanculi potem nie zamierzam tego wspierać.
Do włodarzy famemma tak bardzo z postepem Famemma chcieliście uciekać od patologii, za przeproszeniem wolę oglądać starą linki, Godlewskie czy magicala niż to co dzieje się teraz.
#famebezmuranskich #famezzasadami
#muran #famemma #famemma15 #nitrozyniak
  • 19
  • Odpowiedz
@guriii: > Dopóki oni nie wylecą z tej federacji to famemma15 będzie moim ostatnim zakupionym ppv. Teraz wykupuje tylko dla TakeFun'a i Tanculi potem nie zamierzam tego wspierać.

Co ty człowieku gadasz w ogóle? Dwójka Murańskich to złoto na ten moment. Do tego teraz są naszymi marionetkami wysyła im się materiały jest content jest beka. Cyrk za 0zł.
  • Odpowiedz
Z resztą co wy przegrywy możecie wiedzieć o zasadach że po dziewczynie i dziecku się nie jedzie i #!$%@? jak Wy cipki na żywo nigdy nie zobaczycie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@guriii: typie ale dajesz argumenty bez wartosci. Najbardziej mnie boli gloryfikowanie tego typa od tanculi i nitra za to ze sobie wyciersja morde pomaganiem ukrainie. Spoko stac ich, rzucili kase, nie kazdego stac. Jakby im zależało na pomocy to by zrobili to po cichu dla siebie, a nie nagrywali z tego filmiki i uzywali tego wytrychu gdzie sie da.

Jesli chodzi o spine z nitrem to on kopiuje zagrania nitro
  • Odpowiedz
@guriii Ty #!$%@? głupia, jak mleczak wyzywa kogo popadnie to, to nie są kogoś dziewczyny i dzieci? Teraz #!$%@? wielkie kozaczenie bo materiały jak obrażał syna Rocka czy jak wyzywał mała dziewczynkę na ome od pulpetów już pousuwane
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: mówię o FAKTACH. Z tym się nie da dyskutować tak jest i tyle.
W #!$%@? mam jakiegoś gimpera ale mam nadzieję że Ty byłeś krystaliczny przez całe życie i przez całe życie będziesz bo nie wiem jak spojrzysz w lustro
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: i ja nie bronię Nitro chodzi mi tylko o to że Muranscy kreują się na wielkich GITÓW a każdemu wjeżdżają na rodzinę jak kończą się argumenty.
Chcieli #!$%@? jakoś Nitro? Nie wiem #!$%@? mogli by się chociaż zagłębić w ten wałek z CSBETGO ;> jak ktoś pamięta to pozdro jak nie to sobie kopcie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@guriii: faktach? No ja tez dodaje fakty.

Kazdy kto pomoga i potem wyciera sobie tym morde na zasadzie ze jest o cos oskarzony i mowi "ale ja pomoglem to sie kasuje" jest nic nie wart.

Nie trzeba byc bystrym aby widzieć ze Muran kopiuje zagryeki nitra i to jego performance. Wytracajac przy tym argumenty o zarcie czy o dwoch osobowościach Nitro. Jssli nitro by na serio zalowal tego co robi
  • Odpowiedz