Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć, mam pytanie o pracę w #bolt - aktualnie męczę się w obsłudze klienta, a autem jeździć lubię, więc wizja takiej pracy mi odpowiada. Mieszkam w #rzeszow - widziałem tutaj wiele ofert pośredników, pytanie tylko - jak z hajsem? Umowa zlecenie rozumiem? Jeśli ktoś coś wie, dajcie znać - dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
@sib4: Sam nigdy na bolcie nie pracowałem ale mam znajomego, który tak pracował i z tego co on mi mówił to zarobki są żadne tzn. bardzo bardzo kiepsko. On jeździł autem pośrednika, więc to pewnie się jeszcze bardziej odbija się na zarobkach. W każdym razie, na tygodniu ciężko cokolwiek zarobić; jest zbyt wielu kierowców, więc największa kasa jest na weekendach, a też nie każdemu się widzi wizja spędzania całego weekendu w
  • Odpowiedz
@sib4

Jeździłem dwa miesiące dla pośrednika w Rzeszowie, zmiany 12h (7-19 albo 19-7). Co najmniej dwie zmiany w tygodniu trzeba było brać. Ja jeździłem właśnie 2-3 w tygodniu bo studentem jestem, i w sumie to zarobki 140-220, w takim zakresie były dniówki na czysto, jak były jakieś większe imprezy w mieście to może i więcej na nockach się dało. Plus napiwki, zależnie od dnia, średnio z 25 złotych powiedzmy, ale zdarzało się
  • Odpowiedz