Wpis z mikrobloga

@qserkes: dbamy o aktualnie wspierane wersje baz danych oraz PHP. Można uniknąć płacenia tych dodatkowych punktów na proformie jeśli bazy danych oraz PHP zostaną zaktualizowane. Dodamy, że posiadanie wyżej wymienionych pozycji we wspieranej wersji wpływa również na bezpieczeństwo strony. Ponadto jesteśmy dostępni 24/7 więc w przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią 22 454 48 10 lub kontakt@nazwa.pl
  • Odpowiedz
@nazwapl: czyli co? Jak przestawie na nowszą wersje PHP hosting, bo mi to strona pociągnie to nie muszę płacić?
A z bazą co? całą migracje muszę robić?
  • Odpowiedz
@nazwapl xDDDDDDDD jak już uporałem się z tymi bazami to jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia. Czemu chcecie ode mnie 900 netto za hosting start jesli na stronie oferujecie nowym klientom go za 100 zł? Wszystko z wami ok?
  • Odpowiedz
@qserkes: Prawdopodobnie posiadasz hosting z oferty, której nie ma już na stronie. Serwery te mają nieco inne parametry, w tym np. inną pojemność. Skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem 22 454 48 10 lub prześlij do nas wiadomość na kontakt@nazwa.pl, omówimy warunki przedłużenia usługi na kolejny okres abonamentowy.
  • Odpowiedz