Wpis z mikrobloga

-No to chodź Adaśku. Zapraszam do Nowego Yoruk. Tu jest Nowy York - schowek na miotły. Nowy York. Nowy York. "Good Drugs", po angielsku "Dobre Narkotyki". Zapraszam cię Adasiu. Jeb! Czekaj ciula polaka zajebię łomotem. Jebut, Jebut! Chodź Adasiu zapraszam do schowka. Chodź Adasiu, zapraszam. Tutaj kręcę wystąpienia. O zobacz Adasiu, mówię jak jest. Czekaj Adasiu, zamknę drzwi. Poczekaj! Zamknę Adasiu drzwi. I już Adasiu będę mówił. O! Adasiu zobacz, ja jestem prezydentem ad interim. Zaraz ci pokażę. Adasiu zobacz ja jestem prezydentem, o! Zobacz Adasiu, jestem prezydentem Stanów Zjednoczonych Polski i Poloni. Ah, ah, ah, ah! Ja jestem prezydentem IV Republiki Polskiej, Prezydentem, Prezydentem, jestem Prezydentem. Ah, ah, ah, ah! Ja jestem Prezydentem Autonomicznych Republik Polskich. Ah, ah, ah, ah, ah, ah, ah! Jeszcze? Dobra! Zobacz co tu pisze Adaś. Nemesis. N-E-M-E-S-I-S. Liberac, 200, Abramsy, Turów, kokaina. Tutaj pisze alkohol, amfetamina, MaxTV Go, Ameryka, kamieniołomy, Strzegom, Choroszcz, pozew, wykop, PISudczyk, petycja. I tu pisze autonomiczne republiki polskie, Putin, Wołyń. I tu Adasiu. O! Nha-Kha-Na-Pe. Patronka narysowana. Jesteśmy w Nowym Yorku. W schowku na miotły w Nowym Yorku. W Nowym Yorku w schowku na miotły. W schowku na miotły w Nowym Yorku. W Nowym Yorku. O tu Adasiu! O! Patronka. P-A-T-R-O-N-K-A. Patronka. A weź Adasiu, już się nagrało? Tutaj jeszcze Rosja, defcon, hold, attack, mycka, #R, revolution. -To twój schowek jest tak? -To mój schowek. O, tu! Zobacz! Tutaj mam dwa telewizory, zobacz. Dwa telewizory. Plazmę. No nagrywaj Adasiu, nagrywaj. O, plazmę mam. O tu, mam Władimira Władimirowicza Putina, o. Putin atakuje Ukrainę, a Trump masakruje lewaków. Marksizm kulturowy. A tu mam plazmę, zoba, plazmę LG. Plazma LG. LG. I tutaj mam, zobacz Adasiu, o! I tutaj mam Rubin. Taki zwykły Rubin. Nagrywaj. Rubin telewizor. Rubin, Rubin. I oglądam Putina i Trumpa. Bo Putin atakuje Ukrainę, a Donald Trump masakruje lewaków. I Władimir Władimirowicz Putin. Trump i Putin. Dobra!

#maxkolonko #kolonko #kolonkoverse #choroszcz #morenka #liberac #heheszki #patuspl
BestiazVadovitz - -No to chodź Adaśku. Zapraszam do Nowego Yoruk. Tu jest Nowy York -...

źródło: comment_1659456518wKZmKIyh7g0d2XyAHrn25n.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz