Wpis z mikrobloga

Ta piosenka (w sumie nazwanie tego piosenką obraża prawilne piosenki) My Słowianie wygrywa w moim osobistym, subiektywnym plebiscycie na największe jazgoczące gówno w tym roku. Dostaję drgawek, jak to słyszę. Brzmi jak pianie kur w kurniku (sorry kury).

#whocares #myslowianie
  • 71
  • Odpowiedz
@straggler: mi ci słowanie kojarzą się z drącymi gimnazjalistkami (zresztą słyszałam to kilkakrotnie puszczane w telefonów w autobusach i utrwalił mi się ten obraz:), kwik wokalistki (czy wokalisty) jest dla mnie tak drażniący, że szkoda gadać. Z tekstu prawie nic nie rozumiem, kojarzę tylko fragment o poruszaniu tym co mama dała i mi wystarczy :]

A piosenkę, o której mówisz, słyszałam tylko raz, więc działa na mnie zupełnie neutralnie :]
  • Odpowiedz
@gugas: To jest taka nieudana pseudomurzyńska maniera, która brzmi trochę jak rozdeptana żaba, vel. Tatiana Okupnik. Słychać że nie ma głosu, ale próbuje na siłę.
  • Odpowiedz
@gugas: (#) A mnie najbardziej #!$%@? to, że jak komuś kto to słucha powiesz, że to gówno to odpowie "ktoś tu nie umie czytać ze zrozumieniem, przecież masz napis na początku". No i #!$%@? co z tego, że sarkastyczna piosenka? Nie daje to przecież przepustki na robienie gówna a nie muzyki...
  • Odpowiedz
@softenik: jeśli piosenka jest sarkastyczna, to by oznaczało, że bohaterki-słowianki wcale takie fajne wg autora nie są, na tym polega sarkazm, ale Doniu 2 najwyraźniej sam ma problem ze słownikiem
  • Odpowiedz
@gugas:

Nie wiem co jest tak złego w tym singlu żeby nazywać go "gównem". Trochę to jest mentalność typu "Nie spodobał mi się film, to wystawię ocenę 1 na filmwebie". Sama koncepcja by połączyć folklor słowiański z Hip-Hopem jest świetna, ale moim zdaniem wykonaniu brakuje już tej świetności. Jako że jest to remiks dwóch różnych kultur, to odpowiednie wyważenie składników jest najważniejsze. Jednak w tym przypadku Folk jest najmocniejszą stroną
  • Odpowiedz
Nie spodobał mi się film, to wystawię ocenę 1 na filmwebie


@Pavvl0: (#) Brawo, na tym własnie polega ocenianie oO oceny mają byc tylko pozytywne czy co?
  • Odpowiedz