Wpis z mikrobloga

Od listopada mam takie żaróweczki jak na foto, zajebiście świecą na niebiesko ale widoczność po tym czasie mega spadła, po ciemku a zwłaszcza w deszczu muszę jechać na długich bo nic nie widzę... Zamówiłem sobie Philips +60%, ponoć fajnie świecą, ale na żółto niestety :/ I tu pytanie, wiem że polecane są też Tungsram +120%, jaką barwę światła mają? #samochody
Pobierz agareas - Od listopada mam takie żaróweczki jak na foto, zajebiście świecą na niebies...
źródło: comment_16593495849JpEQwWOeK7FcQotMhmCEJ.jpg
  • 5
@agareas: wszystko idące w stronę barwy niebieskiej (bodaj 7000K i więcej) w nocy podczas deszczu staje się świeczkami, żółta barwa jest najlepsza na większość warunków pogodowych, a te nie dość, że teoretycznie 4800K mają to jeszcze dowalili niebieską powłokę żeby nic nie było widać, mistrzostwo :D
@citron: wbrew pozorom dają ładną, zimną temperaturę światła, ale w deszczu lub we mgle trzeba jechać na długich ciągle a co za tym idzie trzeba uważać, żeby nikogo nie oślepić przypadkiem... Znajomy ma w długich też taki niebieski wynalazek, i sprawia to, że między światłami mijania a drogowym i nie ma różnicy xd