Wpis z mikrobloga

@maxyking: na marginesie - ciekawe czy w tym roku też będzie #!$%@? powrót z tego festiwalu xD byłem na obu dotychczasowych edycjach i miasto nigdy nie zapewniło żadnej dodatkowej komunikacji miejskiej.

jeśli nie mieszkasz gdzieś blisko / na polu namiotowym, to przygotuj się na oczekiwanie na uber / bolt / taksę po 60+ minut xD
  • Odpowiedz
@maxyking: nie no, ostatecznie uber dawał się złapać, ale autentycznie czas oczekiwania nierzadko wynosił godzinę, więc weź sobie to pod uwagę

możesz już łapać z terenu festiwalu, tylko tam z kolei różnie z zasięgiem, wiadomo xD
  • Odpowiedz
Mam pociąg powrotny o 5 rano do Wrocławia, muszę wyjść o drugiej? xd


@maxyking: Pieszo do Batorego w godzinę dojdziesz spokojnie nawet po pijaku i tam możesz wsiąść do pociągu w kierunku Wrocka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maxyking: na marginesie - ciekawe czy w tym roku też będzie #!$%@? powrót z tego festiwalu xD byłem na obu dotychczasowych edycjach i miasto nigdy nie zapewniło żadnej dodatkowej komunikacji miejskiej.


jeśli nie mieszkasz gdzieś blisko / na polu namiotowym, to przygotuj się na oczekiwanie na uber / bolt / taksę po 60+ minut xD

@gangstaindesign2: Bo zazwyczaj jest tak że na wielu tego typu imprezach to organizator płaci za
  • Odpowiedz