Wpis z mikrobloga

@avvar:

Problem polega na tym, że narracja o "rosyjskości" Donbasu to jest w większości wymysł putinowskiej propagandy, bo nawet zatwardziali donbasianie mówią o niepodległości, zarówno od Ukrainy, jak i rosji


przeciez krym tez mial byc wolny od rosji i ukrainy xD jakby patrzec sie Twoim tokiem rozumowania, to krym, bombas i lugansk jest
  • Odpowiedz
  • 0
@edgarddavids w jaki sposób bombas ma być "moim tokiem myślenia rosyjski", skoro wyraźnie piszę, że Donbas to jeśli już chciał być niepodległy od jednych i drugich? XD ja wiem że to jest wykop i trzeba się #!$%@?ć za wszelką cenę, ale to nie ma najmniejszego sensu

Gdyby nie imperium osmańskie, to Kosowo byłoby serbskie, ale nie żyjemy w alternatywnej rzeczywistości i imperium osmańskie istniało. Z resztą afaik to też nie była
  • Odpowiedz
@avvar:

w jaki sposób bombas ma być "moim tokiem myślenia rosyjski", skoro wyraźnie piszę, że Donbas to jeśli już chciał być niepodległy od jednych i drugich? XD ja wiem że to jest wykop i trzeba się #!$%@?ć za wszelką cenę, ale to nie ma najmniejszego sensu


pisales wczesniej, ze ludnosc albanska przez iles tam lat zamieszuje tereny kosowa, wiec idzac Twoim tokiem myslenia. mozna powiedziec, ze bombas, krym czy lugansk jest rosyjski, bo przez x lat mieszka tam wiekszosc
  • Odpowiedz
@Frasad: Nie, Serbia ma już formalne negocjacje akcesyjne do UE i skutecznie zamknęła dwa rozdziały. Bardzo mocno Serbię w UE propagują Hiszpania, Francja, Słowenia, Grecja, Rumunia, Węgry i Bułgaria z Cyprem. Do tego Hiszpania dawała znać, że nie pozwoli na wejście Kosowa czy Albanii przed Serbią przez Katalonię.

Dla odmiany Kosowo nie ma nawet statusu kandydata.

Serbia do NATO akurat nie chce.
  • Odpowiedz