Wpis z mikrobloga

Może powiecie, że wylazłem spod kamienia, ale whatever.

Chcę coś pierwszy raz zamówić na #pysznepl i nie rozumiem jednej rzeczy. Otwieram pierwszą restaurację, drugą, trzecią, czwartą - nigdzie nie ma zdjęć ani gramatury. Jest tylko nazwa, cena i składniki. Jak ja mam tu coś wybrać, jak nawet nie jestem w stanie ocenić, czy się najem, czy nie przepłacę, ile czego jest?

Widzę np. w opisie "kawałki kurczaka" i co? To mogą być 2 malutkie kawałki kurczaka, którym dziecko się nie naje, jak i 10 dużych kawałków, zgaduj zgadula. What am I missing?
  • 2
@Kliko: zdjęcia czasami na pyszne są. Gramatura chyba rzadko, ale poczytaj komentarze lub po prostu zadzwon do lokalu. A jak cos ci się nie bedzie podobalo bo mala porcja to juz bedziesz mial ten lokal na czarnej liście.
@Kliko: Rozumiem bardzo dobrze o co Ci chodzi bo mam podobnie. W kwestii kebsa nawet waże produkty, który wypada lepiej :D Natomiast są restauracje/bary gdzie podają wagę całości lub np. mięsa, a nawet długość(tu w przypadku kebsa rolo). Więc jeśli się chce to widać się da takie informacje zamieścić.