Wpis z mikrobloga

W moim, ukończonym jakiś czas temu, ogólniaku za kilkanaście dni będą śmigać oficjalne szkolne łajfaje (wcześniej kradliśmy, przyznaję). Są regulaminy, trzeba jakies karteluszki zanosić administratorowi sieci. Niby łajfaje z załatwianiem - ale co internet to internet, na obu wydziałach mogę o tym pomarzyć! Gdyby internety były za moich licealnych czasów to na pewno bywałabym w szkole częściej!

#internet #kiedysbyloinaczej #liceum #wifi #tyleprzegrac #gdziesamojeinternety #wifi #jatezchce
  • 12
  • Odpowiedz
@sens: My kradliśmy internety, obrazki też były. Częściej rysowaliśmy coś sami - jeśli już się pojawiliśmy. :D A oni mają, tak o. Ale im zacisnęli, muszą biegać do szkoły (my mieliśmy sporo luzu) - niech przynajmniej mają internety. :D

@przemyslany_nick: Skończyłam liceum katolickie. Takie poważnie katolickie, oni się nie brandzlują bo bozia patrzy. :D

@anonim1133: U nas około drugiej klasy ludzie zaczęli nosić laptoki na lekcje.
  • Odpowiedz
@sens: Ogólniak przynależał do zespołu szkół, 22 osoby w mojej klasie na 24 były to osoby, które ukończyły wcześniej to samo gimnazjum. Ci sami nauczyciele, ta sama ekipa... I gromada rozgarniętych - ale wybitnie leniwych - ludzi. Ja miałam frekwencję około 40% a zdałam maturę doskonale, średnia około 4,0, na studia się dostałam z palcem w nosie... :D Po co było chodzić skoro cel został osiągnięty? :D Mieliśmy sporo wolności
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: Klasa moja się dzieliła na 2 części. Na armię krzyża (oni się modlili z wychowawcą w mojej intencji - bo wprost powiedziałam, że jestem niewierząca. :D) i dzieci tvnu (druga grupa nas tak nazwała, ja do tych przynależałam - bo nie byłam z nimi z powodu bozi no i z resztą piłam wódkę:D). Armia była, wiadomo,, typowo armiowa - dziewczyny na politechnice, chłopcy do zakonu (chyba dwóch) albo też
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: Nie były, zakładaliśmy się na imprezie chyba w drugiej klasie o pierwszeństwo ciąż - od matury półtora roku i nic, nawet śladów brzucha! :D Chłopaków w sumie też ani śladu... Ale różańce to bankowo maja już nowe!
  • Odpowiedz