Wpis z mikrobloga

@pomaranczowymors: Przypomniałem sobie, że jest jeszcze Ziołowa Dolina. Może jakość obsługi imprezy będzie gorsza, ale miejsce bardzo klimatyczne. Szczególnie jak na imprezie będą małe dzieciaki. Na dworze są zwierzęta - mini zoo, do obejrzenia stare pojazdy wojskowe. Tylko tam jak już, to w ciepłe dni.
@pomaranczowymors: ja robiłem niedawno taką właśnie imprezę okolicznościową i wysłałem zapytania do Casablanki, hotelu Omega, Przystani, Przystani Warmińskiej, Między Deskami i Przystanku Zatoka. Cenowo wygląda to wszędzie podobnie, oprócz Kicermana, u którego za wszystko się płaci dodatkowo (litr soku 15 zł!).
Ostatecznie byłem w Przystanku Zatoka i było super, jedzenie znakomite, wszyscy się najedli, sporo jeszcze zostało no i przede wszystkim mają ładne miejsce nad jeziorem (można sobie np. wynająć kajak
@pomaranczowymors: a nie, jednak najbardziej z ceną wystrzeliło Tiffi, zapomniałem o nich. Poniżej masz moje luźne zestawienie tych knajp, w których pytałem o koszt, liczyłem 25 osób dorosłych plus 5 dzieci, 5 butelek wódki, litr napoju na osobę, jedna kawa na osobę, dania ciepłe i przekąski po daniach dla każdego. Jeśli chodzi o wódkę, to zazwyczaj liczą po 45-60 zł za pół litra lub Twoja wódka, ale wtedy 15 zł "korkowego"
NauczcieSiePisacPoPolsku - @pomaranczowymors: a nie, jednak najbardziej z ceną wystrz...

źródło: comment_1659348833u3PkNY6LMeP29SnHXBhQnK.jpg

Pobierz