Wpis z mikrobloga

@zdrajczyciel wy dzieci nie macie jakiegoś własnego życia? Skąd u was bierze się takie zainteresowanie życiem kogoś kogo znacie tylko z filmików i z pewnością nigdy nie poznacie? Kłótnie o to czy tonix jest sztuczna czy nie xD lud głupie i mądrzejszy już raczej nie będzie. Żyje by dowiedzieć się co kolejnego dnia zrobi mój jutubowy bohater xD
  • Odpowiedz
Imo uczyłem się z nią w jednym LO w swoim mieście, osobiście nieznam, parę razy piłem z nią na domówkach i ona tak się zachowuje cały czas imo. Generalnie to bardzo inteligentna i mądra dziołcha jest
  • Odpowiedz
@Matti28: @m76859: a wy jestescie #!$%@? czy co? Tak jak my komentujemy sobie ich tak samo robia to baby ktore sa 20-50+ na forach internetowych. Wez sobie zobacz forum kafeterii czy forumwanda.pl (99% to baby komentujace wszystko co sie na yt dzieje). To drugie forum powstalo bo z kafeterii kasowali im wątki o Andziaks wiec laski sie wkurzyly i zalozyly wlasne forum (nie mala liczba bo 5477 uzytkownikow) i temat
  • Odpowiedz
@Matti28: a od kiedy rozrywka ma byc inteligentna? Latanie jak pies za pilka na boisku uwazasz za inteligentna? Nawet nie kazdy pies jest tak glupi by latac za pilka jak mu rzucisz. Jeszcze glupsze jest ogladanie jak inne psy za nia lataja na boisku. Kazdy dla rozrywki robi idiotyczne rzeczy tylko inne sa "znormalizowane" spolecznie i spopularyzowane ale jak na to spojrzec to sa tak samo zidiociale jak ogladanie ytberow. A
  • Odpowiedz
@corryand bieganie za piłką jest przynajmniej pożyteczne dla zdrowia i uczy rywalizacji, wędkowanie uczy cierpliwości i w razie głodu będziesz potrafił złowić sobie rybę, a podniecanie się życiem youtuberów? Później zdziwienie, że coraz młodsze dzieciaki popadają w depresje jeżeli zachowują się jak stare babki oglądające mode na sukces. Coś mi się wydaje, że to wasze pokolenie jedyne co będzie w życiu potrafiło to zrobić fotkę, wrzucić na Instagrama i oglądając później kolejne
  • Odpowiedz
@Matti28: jakie wasze pokolenie? Ja mam prawie 30 lat, skonczylem studia i pracuje w IT. Osiagnalem w zyciu czesc z tego co chcialem jesli chodzi o rozwoj naukowy czy zawodowy by pracowac w IT. Ale dalej mam postawione kolejne cele glownie juz tylko finansowe. Po pracy sie odhamiam ogladajac yt. Teraz jestem chory na l4 wiec nic lepszego oprocz wciagania yt i seriali nie mam do roboty. A na yt mozna
  • Odpowiedz
@corryand Sory twoje wpisy sugerowały, że masz 10 lat, bo wszystko jest na temat famme MMA, ekipy, friza, wszystko na temat jutuba z kontentem dla dziecioków. Nie znam żadnego 30 latka, kto by to oglądał, a tym bardziej jarał. Sam czerpie różne info z YT, ale nie rozumiem fenomenu tych wszystkich ekip. Nawet mojej córce było głupio mi powiedzieć, żebym kupił jej loda ekipy, bo cała jej klasa się tym jara, a
  • Odpowiedz