Wpis z mikrobloga

Jaka piłka do kosza z zachowaniem cena/jakosć? Nie wiem czym się różnią, ceny od 70 w decathlonie do księżyca :P Potrzebuję na tą sprytną nawierzchnię, co jest na orlikach, rozmiar oczywiście 7.

#koszykowka
  • 8
@Bajzer: @uszanowanko: Dzięki chłopaki, teraz mi głupio bo chodziło mi o bardziej biedacki egzemplarz ;) Od 3 lat gram jakąś starą, gumową piłką Nike, wczoraj zauważyłem że robi się wybrzuszenie, więc pora zmienić dziada na coś poważniejszego, skoro złapałem bakcyla.

Moja gra w 90% polega na samotnym rzucaniu do kosza, a jak z kimś gram to zawsze ktoś ma swoją i nie wchodzę w dyskusję która lepsza ;)

Czy potraficie
@frow jeśli chodzi o jakieś tańsze, to jeden z ziomków gra właśnie Tarmakiem, takim właśnie z pseudoskory można by nazwac, nie wiem dokładnie jakiś to jest model

Na takie rzucanie sobie, myślę że spoko opcją jest pojechać do Decathlonu I wybrać jakąś, która Ci podpasuje.
Nie są to wiadomo najlepsze piłki jaki można znaleźć, ale dają radę na Orlik zdecydowanie :)
@Bajzer: pojechałem do decathlonu a tam 1 gumiak i jakaś jedna w rozmiarze 6 xD kupiłem w końcu przez neta Tarmak BT500 control, dzisiaj pograłem z 1.5h i jest super. Dłoń musiała się pod nią ułożyć, ale po 10 minutach już kozłowałem bez problemu. Dałem 120, ona jest faktycznie czymś pokryta, nie ma tego uczucia gumy pod palcami.

Polowałem na jakiegoś spaldinga z serii TF, ale jakaś padaka jest teraz na