Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@nutka-instrumentalnews nie ma co podawać za m3 bo to zależy od tego jaki masz gaz. Np u mnie w dolnośląskim jest inny niż w lubuskim i inaczej się przelicza M3 na kWh.
Niemniej wychodzi 70% podwyżka.
Dzięki ci wspaniały rządzie za to jak o mnie dbasz.
**** (I konpederacje)
@komw: 3.1 to z PGenige ? trochę drogo.. ale jest coś gorszego widzę że ten gaz także lpg do samochodu ma dużo mniej energii większe spalanie, co gorsza zanieczysza silnik a gaz do sieci palnik pieca..

koszt serwisu to z tysiak..

mam piec tylko na sezon i w tym roku wymieniałem elektrodę jonizacyjną po miesiącu, wcześniej moze po paru latach.. teraz ją czyszczę prawie codziennie, bo to nie fajna zabawa i
@komw: pewnie masz wiszący jakiś ariston czy coś.. do jakieś mieszkanka czy małego domku.. to pikus, bo nie czujesz wad, to jakbyć latał jakąś awionetką z masą błędów które nie mają wpływu

ale ta sama technika przy większych piecach, nawet najmniejsze błędu przy piecu typu 38 kw np. starego typu, zmiana parametrów gazu oznacza masakrę i serwis co pół roku, można samemu czyścić sadzę ale nie wolno dotykać rzeczy związanych z
@komw: nie one mają czyjnik ciągu spalin i gazu jak program znajduje błąd to go po prostu odcina... gość czyści wszystko i resetuje do następnego razu.. to jakby takie uproszczenie "smartfon gazowy"

co ciekawe paradoksalnie na ruskich stronach prywatnych uwielbiali oni różne triki jak to zresetować itd żeby nie wk.ło

taki piecyk lubi się zatkać

przy 38 kw to nie do pomyslenia, wiec wszystko działa osobno, palnik od gazu ma delikatną