Wpis z mikrobloga

Witam państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam małą zagwozdkę odnośnie przechowywania suszu MM.
Czy mozna, bez uszczerbku dla suszu, przechowywać zielone dobro w opakowaniu, które dostałem z apteki? Wydaje mi się, że jest ono trochę za duże jak na gabaryty suszu (5g topki). Na dlugoterminowe przechowanie powinienem pomyśleć nad jakimś specjalistycznym pojemnikiem, czy to od biedy wystarczy?
Dodam, że użycie w moim przypadku jest, można powiedzieć, śladowe, więc musi to pewien czas wytrzymać.

Do tego jeszcze dodam kwestię temperatury - susz powiniem mieć niby zapewnione komfortowe 20 stopni, maksymalnie 25. W mieszkaniu przeważnie zawsze mam ok. 25 właśnie. Będzie git czy przeprowadzać się na Syberię? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#marihuana #medycznamarihuana #konopie #420 #narkotykizawszespoko
Ernest_Rozpustnik - Witam państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam małą zagwozdkę odnośnie przechowyw...

źródło: comment_1659006169jY6Zdlmx9kwnWp1SPhqRAj.jpg

Pobierz
  • 18
@w_CZOPKU_urodzony: może jest potezniejszy niz moj stary ( ͡° ͜ʖ ͡°) 3.0 :D
Wiadomo, wszystko zależy od zapotrzebowania. Ja na tą chwilę sypnąłem do komory 0.1 MM + 0.1 CBD, przedwczoraj wzialem 4 wdechy, wczoraj tak samo i nadal ten susz siedzi w komorze, bo zwyczajnie jeszcze jest dobry. Zapewne od czasu do czasu skorzystam z dobrodziejstw panienki Mary w ramach rekreacji, ale jak już to wyłącznie
@Ernest_Rozpustnik: faktycznie może Ci na długo wystarczyć, ja jestem heavy user ( ͡° ͜ʖ ͡°) w każdym razie saszetka boveda 62%, szklany słój i ciemna szafka to jedyny sensowny sposób przechowywania bez utraty aromatu i mocy. Nie wyrzucaj też tego co zostanie po vapowaniu, zbieraj do pudełka i jak już będziesz miał kilka gram to możesz zrobić magiczne masełko o dużej mocy ( ͡° ͜ʖ
@Ernest_Rozpustnik: Jakbyś jadł samo AVB to tak, ja w ten sposób raz zwymiotowałem. Jednak tekstura jogurtu sprawi, że susz nie będzie się kleił do gardła, a cukier zamaskuje nieprzyjemny smak. Dodatkowo podczas picia możesz zatkać nos i wtedy już niemal zupełnie nie czuć smaku.

Do magazynowania polecam takie małe, zakręcane plastikowe pojemniczki, do kupienia na pewno w Rossmannie, być może też w innych drogeriach i jakichś sklepach typu Pepco.
@pernikovy_tatko: Czemu obawy? Na mnie ediblesy ogólnie działają słabo - próbowałem AVB, greenoutów, czy własnoręcznie przygotowanych ciastek z thc - wszystko to mnie ledwie smyra. W Internecie piszą, że 2-5g AVB powinno wystarczyć (w zależności od temperatury waporyzacji), ja próbowałem nawet 20g na raz no i ledwo co czułem ¯\_(ツ)_/¯

Jednak znajomi twierdzą, że działa, więc to chyba ja mam po prostu pecha. Ale z tego co widzę nie jestem jedyny
@Jake_921: O cholera, 20g na raz to chyba konkretnie powinno sponiewierać xd Czyli ogólnie piszą, że 2-5g ABV do spożycia jednorazowo? Obawy bo słyszałem, że faza wchodzi nagle i może trzymać bardzo długo, poza tym trzeba czekać 1-2h żeby coś poczuć i właśnie przez to ciężko trafić z odpowiednią dla siebie dawką. Mam tego już takie ilości, że coś muszę z tym zrobić w końcu ( ͡° ͜ʖ ͡
Obawy bo słyszałem, że faza wchodzi nagle


@pernikovy_tatko: Jeśli zjesz całość na raz to być może, ale możesz rozłożyć sobie dawkę w czasie (np. 30-60 minut), wtedy powinno wejść łagodniej.

To ile musisz zjeść zależy od twojej tolerancji, zacznij od jakiejś niskiej dawki i się przekonaj jak na ciebie zadziała.