Wpis z mikrobloga

@AlexR: no kurde stracilam 3 godziny zycia i mimo ze wygralam 4 a przegralam 2 to jestem 4 pkt do tyłu. Dodam ze te przegrane mecze to wina druzyny bo kazdy rozlazły dawał sie łapac 1v3 eh no nie mogli sie zebrac na mida. Nam wieze przy nexusie bija a gwen ostro #!$%@? topa xd no debile
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Itslilianka: Gwen to może i mieć 0/15 a w pewnym momencie gry składać wszystkich na ult + nastackowane Q ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystkich gier nie wygrasz, a że masz jeszcze jakieś dziwne mmr to już w ogóle lipton tea xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek: no nowe konto. Miałam dobre mmr że dawało +19 a odejmowano -10 ale nagle się coś #!$%@?ło i odwrotnie jest xD mi się że oni tak specjalnie by założyć nowe konto bo jak ktoś ma 0 skinów to bardziej chętny by kupić kilka podstawowych
@Itslilianka:

no kurde stracilam 3 godziny zycia i mimo ze wygralam 4 a przegralam 2 to jestem 4 pkt do tyłu


Też tak kiedyś myślałem, ale...
Zakładam, że nie idziesz pro, więc ranga i lpki nie są dla ciebie kluczowe. Wiadomo, każdy ma swoje cele i każdy chce być wyżej, bo czuje się wtedy lepszy. Tylko że myślenie, że każda przegrana gra to stracony czas, a każda sesja gier, po której
@Itslilianka: Jak Cię tak wkurza lp to graj sobie normale draft. Flex lepiej nie bo to gorsze soloq. Znajdź sobie ziomków do grania w 5 i powinno być o wiele lepiej. Chyba że feedujesz ciągle to Cię wywala z premade ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Itslilianka: Najbardziej legany sposób to musisz dużo wygrywać i tyle xD Nie wiem jak teraz ale za $ przenosiło się konto na drugi serwer i miało się unranked, trzeba było zagrać chyba jedno tam soloq, po tym znowu $ na polacki serwer i miało się znowu unranked i czyste mmr. A jak się zrobiło chyba tak z dwa razy to dosatwało się za win 30+ lp a zabierało -5 lp xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tasanga: xD o wygrac dużo łatwo powiedzieć a przy 5v5 jest tak dużo rzeczy które mogą pójść źle że dramat. Afeedunesz się weźmiesz wszystkie smoki a #!$%@? Nexus i tak się zdarzy
@Itslilianka: Ja to OTP Kha ale nie grałem nim 3 miechy bo wbijam 7lv postaci aby mieć tytuł mistrz śmierci xD Do climbowania teraz to chyba Yi najlepszy. Wczoraj widziałem jak Jajkos gra Pantheum i ora. Też nim zagrałem i moim zdaniem dobry pick do soloq i zabawny. No i to giga chad jest. Nim wbiłem ostatni raz diaxa ale grałem nim mid. No ale teraz to chyba dobry jungler będzie.