Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przyszedł do mnie mój nowy MacBook Air M1 16GB ram i muszę przyznać, ze to najlepszy laptop, z jakiego było mi dane korzystać...
Miałam dopłacać do Aira M2 albo do Pro 14", ale ostatecznie zdecydowałam się na Aira M1 i jestem mega zadowolona.
Jeśli ktoś tak jak ja zastanawia się, którego wybrać, to szczerze polecam na niego polować, bo jest super!! ()

#macbook #laptopy
  • 17
@Arielx: M2 Air byłby zajebisty gdyby Apple nie przyżydziło cenowo jednocześnie oszczędzając na SSD. M1 Air bym tez brał no ale 13 cali to nie moja bajka.
@danzaxkuduro: niestety, sama miesiąc temu sprawdzałam w euro RTV agd i był za niecałe 6k (16/256), a w poniedziałek zamówiłam za 6400 :( Mimo wszystko warto zainwestować, bo ceny raczej nie spadną... Sama zastanawiałam się za długo nad zakupem (jakoś od początku roku?) i tylko przepłaciłam :(
@L3gion: ekran minimalnie lepszy, spędziłam chyba 20 minut porównując ekrany M1 vs M2... M2 trochę większy i jaśniejszy, ale czy ja wiem czy jest to warte, żeby dopłacać ponad 2k i w gratisie dostać wolniejszy dysk ssd (mowa o 256GB)