Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w #urzadpracy #neet

- Dlaczego nie przyjmie się pan do Januszex albo JanuszPol, to najwięksi pracodawcy w powiecie, a przyjęcia są na biężąco
- No ale oni bez doświadczenia biorą tylko na produkcję i magazyn gdzie trzeba robić 3 zmiany a na 3 zmiany nie mam dojazdu
- Przecież ma pan prawo jazdy
- Ale nie mam samochodu
- To wypadałoby kupić
- Nie mam pieniędzy
- Ehh.... ( ͡ ͜ʖ ͡)

#przegryw
sezet11 - Dzisiaj w #urzadpracy #neet

- Dlaczego nie przyjmie się pan do Januszex ...

źródło: comment_1658931688vXisHHrUftYPsLJbywqKyq.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@sezet11 moim zdaniem neet jest jednym z wczesnych objawów schizofrenii, to się chyba łączy z awolicją.

Nie ma problemu z zakupem samochodu za 2000 zł, nawet pewnie za 1500 da radę kupić. Po pół roku pracy sprzedać i kupić kolejny, tylko dbać żeby się nie rozpadł.
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: Czyli zamiast neetowac proponujesz neetowi #!$%@? żeby zarobił na samochód żeby dalej #!$%@?ł, czyli finalnie wartością dodaną według Ciebie będzie posiadanie lepszego samochodu którego neet w ogóle nie potrzebuje neetujac? xD nie nadawałbyś się na coacha czy innego mentora xD

To jak z tą opowieścią co prezes dużej firmy pojechał łowić ryby do jakiegoś państwa 3 świata i namawiał lokalnego rybaka żeby kupił więcej wędek, zatrudnił ludzi, kupił lodzie żeby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gzymspiwniczny: mam znajomego z pracy który zarabia dobre pieniądze i właśnie na dojazdy kupił sobie auto za 1800 z myślą że nie naprawi tylko kupi kolejne jak to się zepsuje... Od dwóch lat się zepsuć nie chce xd
  • Odpowiedz
@krabczy wiesz pomijam Twoją interpretację, ale couchem nie mógłbym być, powiem więcej gdybym miał się nim stać to zrobiłbym cokolwiek w tym kierunku.

Ja proponuję uzbierać na gruza lu b pożyczyć hajs, neet mieszka ze starymi więc szybko spłaci pożyczkę. Nie piszę nic o #!$%@? na 3 zmiany, a potem over i over na co raz lepsze auta w nieskończoność, dwa cykle wystarczą xD co jeszcze Twoim zdaniem napisałem co można wyolbrzymić
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: Popracować 3 miesiące człowieku ty wiesz co Ty piszesz? Znalazłem raz prace z UP, popracowałem tam półtorej miesiąca a wydawało mi się jakbym pracował tam 6. Nigdy więcej, już lepiej iść do call center zdalnie z domu, logować się o 8 rano i zrobić z 30 połączeń do 16. Nie musi czlowiek nawet dupy z domu ruszać a pieniążki wpadają na konto
  • Odpowiedz
@dumlix
Byłoby mi wstyd siedzieć na wykopie jednocześnie mając świadomość, że nie chodzę do pracy i żyję jak kleszcz. Jeszcze raz, co najgorszego się stanie jeśli kupisz auto i pójdziesz do pracy? XD jak nie ma pracy w Twoim regionie to się wyprowadzaj tam gdzie praca jest. Masz myślenie jak chłop z postpgr, robota ma być na miejscu bo ja tu jestem.
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: No i co złego jest w tym myśleniu? Mam życie podporządkować pod robotę przeprowadzając się? Tak jak mówię, są projekty CC zdalnie z domu a zarabiasz taka sama minimalna jakbyś zarabiał na magazynie. A dupy z domu nie ruszasz.
Ja osobiście jakbym miał prawko i auto to bym robił jako dostawca żarcia, ale ze nie mam to nie pracuje jako dostawca żarcia
  • Odpowiedz