Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Skubańce... Jakiś czas temu grając sobie karierę i mając już za sobą 3 treningi na Hungaroringu zostawiłem grę na chwilę, nie było czasu. Wczoraj chciałem dokończyć weekend wyścigowy, ale wyskoczył patch. Zrobiłem, zabieram się za kwalifikacje, pokonuję zakręty, ale bolid jakoś dziwnie się prowadzi. Pokonuję T1, T2, T3... nagle okazuje się że spadam w środek stawki, a pod koniec kółka nawet na koniec (P17). Powtarzam, może coś nie siadło ale nie, P18. Czytam internet- ludzie narzekają na przypadłości jak u mnie po patchu. Teraz jest problem bo parc ferme i albo mordować te 18 kółek będąc ostatni w stawce albo drastycznie zmniejszyć poziom trudności ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czemu jak już jest dobrze to jednak musi być źle :| I tak już mnie trochę denerwowała sytuacja że wcześniej na 60 stopniu trudności ( nie jestem jakimś asem) Leclerc ściga mnie jak #!$%@?, gdzie reszta stawki pod koniec wyścigu ma do mnie ponad 20 sekund straty, a teraz znowu nie da się normalnie grać bo bolid prowadzi się jak taczka. #f12022 #gry