Wpis z mikrobloga

nie no nie wierze, jakiś wykopek tu pisał że barnej mówi że lateksy zabierają majora na szkolną to myślałem że sie mu coś pomyliło, a ten idiota serio pojechał i to dlatego że barnej chyba tak naprawdę jako pierwszy zrobił temu ułomkowi poważny wykład że robi z siebie większego frajera niż nim jest, może nawet miałby szansę na w miarę normalne życie, nie życzyłem jakoś specjalnie nigdy źle strusiowi ale jak sie przekręci od nitro teraz to nie będzie mi go ani troche żal
#kononowicz #patostreamy
  • 2
  • Odpowiedz
@lament890: jeśli major rzeczywiście wrócił na zaszczana (od czasu jego nieobecności dodatkowo przez gangrenka) wersalkę pod but knurfuhrera to jest jeszcze głupszy niż myślałem. A wszystko dlatego, że się obraził na barneja za lekcję wychowawcza xD
  • Odpowiedz
@Bigticket: tak jak ktoś wczoraj napisał, barnej pojechał ostro strusiowi ale tak zachowałby się przyjaciel, który daje o ciebie j*banie w przeciwieńswie do sławunia, który twierdzi że to dobrze jak jakieś laski robią sobie ze strusia jaja bo chociaż przez chwile jest szczęśliwy
  • Odpowiedz