Wpis z mikrobloga

@Sputnik_Bombaski: Bezbek i największy farmazoniarz. Wielki znawca, co by loda lizał dla Geremka byle tylko móc powąchać Krzcztowa. Na drugim biegunie gówna znajduje się Obszarek Badawczy, tylko on by loda lizał dla Majora.
  • Odpowiedz
@Sputnik_Bombaski: alkoholik (słyszalne wielokrotnie na filmach i to nie nagrywanych przecież na żywo), bezbek (sztuczne i na siłę tworzenie ksywek i powiedzonek o szkolnej których nikt nie używa), pseudo ekspert (zna się tylko na wiedzy ogólnodostępnej, którą każdy przy jego stażu bez problemu by posiadł), gówniany midas jeśli chodzi o przepowiednie (wszystkie jego typy okazują się błędne i to o pełne 180 stopni - pamiętacie jaki robił hajp na powrót zielonego
  • Odpowiedz
@Sputnik_Bombaski: Śmieć, jestem staroszkolniakiem i pamietam jeszcze czasy jak Sradek byl guru wykopkow na tym tagu. King of the alkus to frajer i niedoszły podnóżek knura. Ma wielki uraz do Bielszczaka ze ten pomagał mu na grupkach lateksowych i chciał wspolrzadzic szkolna z Kozim ale Kozi odrzucił zaloty Kingi by miec cala szkolna tylko dla siebie a Kinge spławił bez niczego i od tamtej pory Kinga #!$%@? swoje alkusowe kocopoły.
  • Odpowiedz
łaska wykopków na pstrym koniu jeździ ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gzymspiwniczny: czy ja wiem czy łaska? Gość potrafił przyjąć na klatę krytyki i tego, że nie wszystkim podoba się jego twórczość i przepowiednie, co jest dość naturalne po przekroczeniu pewnego progu popularności. Teraz dostaje to co sam daje wykopowi, pluł na wykopków to wykopki plują na niego
  • Odpowiedz