Wpis z mikrobloga

kolega benkenobi1111 leci w chu**, nie polecam uzytkownika. Jesli ktos chce sie przeniesc do turcji to zapraszam na pw. Cala zamiana kosztuej 2.5 $ a nie 60zl jak kolega wola :D ha tfu na polskich złodziei #steam
#steampesos
  • 16
W chu** to poleciał kolega wyżej, tydzień się nie odzywał i nagle zdziwiony ze cena jest wyższa bo kart mam coraz mniej i prawdopodobnie więcej nie bedzie. Ziomek prawdopodobnie chce używać skradzionych/ udostępnianych kart z neta, bo sam mnie o to dopytywał i starał się wmówić ze z tego korzystam. Jak ktoś chce z nim dzialac, to na własne ryzyko.
Dodam tylko, ze używanie karty więcej niż raz zwiększa ryzyko bana, u
@benkenobi1111: wiecej nie bedzie? XD a to ciekawe, koledzy ruscy podniesli cene wiec kolega benek tez XD co za przypadek hehe. Ze mna nikt nie musi dzialac bo jak nie utkasz to zaraz wkleje tu Twoj elegancki sposob i caly Twoj biznes chui szczeli.
Masz kolege turasa? ciekawe ktory bank daje karty jednorazowe i czemu nie chciales udostepnic numeru tej karty zebym sam mogl sobie zmienic region :D bo nie masz
A proszę Cię bardzo, wręcz błagam żebyś wstawił naszą rozmowę, dawaj! :D Masz szczęście, że skasowałem konfe z tobą bo sam bym to zrobił. To, że na platimarkecie obrotne ruski również zmieniają konta to żadna tajemnica i każdy może się tam udać. Wyobraź sobie, że u ruskich podobnie jak u nas sprzedają wódkę xD i uważasz, że każdy kto sprzedaje u nas ciągnie ją z Rosji xD ?? Nigdy nie ukrywałem skąd
a prosze :) nie wiem czemu pousuwales ale ja zawsze sie zabezpieczam. Szkoda ze nie mozesz utkac i przyznac sie ze robisz ludzi w wala. Zara aukcja z allegro poleci z rowerka :D Co do revo to oczywiscie wiem, samo revo nie dziala. czekam na info ktory turecki bank jeszcze zezwala na takie jednorazoweczki XD
gogal - a prosze :) nie wiem czemu pousuwales ale ja zawsze sie zabezpieczam. Szkoda ...

źródło: comment_1658837774Q2FuAfRNSQkD4Ecs47Y9eo.jpg

Pobierz
Co do sposobu to tak jak obiecalem, kolega nie moze utkac wiec wbijacie na plati.market. Macie ze 3 oferty zmiany konta na tureckie, wiadomo ze pol rosji samo sie przenioslo. Macie tam recenzje, wszystko legit. Dokladnie ten sam sposob jak benek tylko bez jego obsranej prowizji. Sprawdzane i dziala. Nie u mnie oczywiscie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gogal: @benkenobi1111: oboje raczej jesteście siebie warci xD Steam ograniczył i tak możliwość używania kart do zmiany konta. Teraz niedość że muszą być z fizycznego banku z danego regionu, nie revolut nie przechodzi, to jeszcze karta debetowa/kredytowa można być użyta jedna do jednego konta, wczesniej był limit do 5 ale i to ukrócili.