Wpis z mikrobloga

Cześć, jestem w #plock na kilka dni.
Czy polecicie jakieś fajne miejsca aby coś zjeść?

Kategorie które mnie interesują:
- tanio i dobrze, np. obiad w stylu bar mleczny
- pizza
- kebab
- ew coś ciekawego nietypowego wartego spróbowania

Raczej blisko centrum.
Dziękuję!
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DJ_QBC: blisko centrum to warto iść do wieży ciśnień ale nie wiem czy mieści się w kategorii tanio. Dobre jedzenie masz też w browarze tumskim. Pizza Picantino. Kebab zamów z marmarisa.
  • Odpowiedz
@Pyrakus: Dziękuję. Akurat w wieży byłem dzisiaj, ceny nie są jakieś super tanie ale miejsce bardzo ciekawe więc warto było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DJ_QBC: w stylu baru mlecznego to na starowce masz gary babci krysi, jezeli chcesz zjesc dobrego kebaba to tylko I wyłącznie hakkari kebab, marmaris jest przereklamowany. Hakkari z podoli wiec musialbys wziac na dowoz.
  • Odpowiedz
@DJ_QBC:
tanio i dobrze - Bar mleczny Tumska - nie byłem tam już z rok, ale wczesniej stołowałem się regularnie i było spoko.
kebs - popieram Marmaris(ul. chopina, bo chyba jest jeszcze jakiś drugi)
pizza - Festa Italiana jeśli lubisz picke po włoskiemu.
coś innego - american food by olek, Beef Chill Hot-Dog

prócz marmarisa wszystko w centrum
  • Odpowiedz
@dracul: @plazma: @wiekuisty: @Pyrakus: @Zara-tu-s_t_ra: Dziękuję za polecenia. Na pewno coś z tego wybiorę ( ͡° ͜ʖ ͡°) i podzielę się z chęcią wrażeniami.

P.S. Bardzo fajnie w tym Płocku, szkoda że miasto jest trochę wykluczone komunikacyjnie, bo potencjał jest ogromny. Gdyby nie ten nowy pociąg TLK Flisak, który jest taki sobie ale w końcu się pojawił to
  • Odpowiedz
@DJ_QBC: no tak na chwilę jest fajnie, ale do życia kibel xd chociaż wróciłem z Bydgoszczy (i żałuję :D), którą również polecam z całego serca do zwiedzania, jest PIĘKNA!
  • Odpowiedz
@DJ_QBC: zostań w Płocku chociaż do piątku to zobaczysz jak się zmieni miasto w piątek :D jedyne dni kiedy te miasto żyje.
Natomiast co do jedzenia:
- Hadu na Piłsudzkiego - chinol ale polecam phad thaia z kurakiem
- Lisia Jama - mimo że to pub to polecam Pizze, ewentualnie Festa Italiana
- Bar Asia - ujdzie.
- Zahir - poza wymienionymi przez innych sugeruję że tego można spróbować.
  • Odpowiedz
@DJ_QBC:
Kebab: Hakkari na Podolszycach,
Pizza: Bella Italia na Podolszycach
Niezłe, lokalne piwo: Browar Tumski
Dobre jedzonko: Wieża ciśnień

Płock jest na tyle mały, że przejazd z centrum na Podolszyce to jeden autobus i 20 minut, więc warto :) Podolszyce nie mają żadnych walorów turystycznych, ale za to mają dużo dobrego jedzonka ;)
  • Odpowiedz
@jakis_login: dzięki, akurat Podolszyce sobie zwiedziłem bo byłem w przychodni, dziecko mi zachorowało na wyjeździe xD

Ostatecznie z miejsc wspomnianych byłem w: Marmaris, Festa Italiana, bar na Tumskiej, wieży ciśnień.
Wszystkie miejsca super ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż na Tumska narzekała żona, że niby kasza nieświeża (wtf? XD) , ale zjadłem jej porcje i wg mnie było normalnie.
  • Odpowiedz
@DJ_QBC: dopytam o tego Flisaka, bo wybieram się też w weekend tym pociągiem. Od Sierpca do Płocka jest zastępcza komunikacja autobusowa? W praktyce jest to jakoś w porządku ogarnięte?
  • Odpowiedz