Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele co to będzie... Przed nami mega kryzys, braki towarów, bieda, wzrost przestępczości,głód. W Europie mogą wybuchnąć jeszcze dwie wojny Grecja vs Turcja i na Bałkanach, jeśli przez wojnę na Ukrainie Afryka zacznie głodować to miliony Afrykanerów ruszy na Europę, w obliczu takiego kryzysu zachód odpuści Ukrainę. Łukaszenka unika wojny, ale ukraińskie MSW obawia się że do niej przystąpi, zresztą Białoruś jeszcze w tym roku może zostać przyłączona do rosji. Inwazja na Tajwan i wojna na Pacyfiku to być może kwestia 10 lat. No i Amerykanie też nie będą w nieskończoność wspomagać Ukrainy bo są jeszcze chinole, wróg numer jeden. Jeśli wszystko się potoczy w najgorszy sposób to mamy #!$%@?, dygam się że za 2 lata wyślą mnie na wojnę tym bardziej że jestem singlem to pierwszy pójdę na front, a boję się tego co będzie ze mną po śmierci. Dzień w dzień myślę o tym jaka ponura przyszłość nas czeka. Na poważnie myślę że to są czasy ostateczne, jak powiedział Pan Jezus Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie.

Na to Jezus im odpowiedział: «Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. 5 Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem3. I wielu w błąd wprowadzą. 6 Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! 7 Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. 8 Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.


Prześladowanie uczniów4


9 Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. 10 Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. 11 Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; 12 a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. 13 Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. 14 A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec.

#wojna #chrzescijanstwo
  • 13
  • Odpowiedz
w obliczu takiego kryzysu zachód odpuści Ukrainę.


@Kaddaffi: żeby mieć jeszcze putina pod nosem? gówno odpuści, z resztą za dużo już władowali. z resztą nikt Cię nie potraktuje poważnie po

jak powiedział Pan Jezus


xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kaddaffi: Fajna ta religia, módl się módl, a i tak #!$%@? w dupę z tego masz. Gdzie jest ten wasz panbug i matka boska termokurczliwa? Czyżby mieli wszystko w dupach, albo byli tylko postaciami z #!$%@? napisanej książki?
  • Odpowiedz
@Kaddaffi: więcej wiary
ale czasy ostateczne to to nie będą, kto ci takich głupot nagadał

Księga Koheleta 3:8 podaje “jest… czas miłowania i czas nienawiści, czas wojny i czas pokoju.”. W świecie wypełnionym grzechem, nienawiścią i złem (List do Rzymian 3:10-18), wojna jest nieunikniona. Niektóre wojny są bardziej „sprawiedliwe” niż inne, ale wszystkie wojny są ostatecznie rezultatem grzechu. Chrześcijanie nie powinni pragnąć wojny, ale również nie powinni oponować przeciwko organom
  • Odpowiedz
@Renard15: w Biblii jest dokładnie opisane zdemoralizowane ludzkości i bezbożność w czasach ostatecznych, mimo to chrześcijaństwo ma być głoszone wszystkim narodom, to wszystko jest tuż za rogiem tylko człowiek nie chce w to wierzyć.
  • Odpowiedz
@Kaddaffi: mówisz jak rekruter świadków jehowy
oni łapią na takie teksty przestraszone duszyczki nie mające wiary w boga i potem zmuszają do niewolniczej pracy ponad siły
  • Odpowiedz
@Renard15: zawsze byłem wierzący, a że jestem dosyć wykolejony też od zawsze to inna sprawa, ale na to drugie nie miałem na to wpływu, życie dało wkość. Rekruterem byłbym słabym z charyzmą 0/10, w dodatku mam się za katolika także odpada.
  • Odpowiedz