Wpis z mikrobloga

Cześć, jaki dokument dostarczaliście w celu potwierdzenia miejsca zamieszkania/zameldowania dziecka w ramach rekrutacji do żłobka publicznego we Wrocławiu? Da się to załatwić jakoś sprawnie przez Internet?

#zlobek #wroclaw #dzieci
  • 4
Cześć, jaki dokument dostarczaliście w celu potwierdzenia miejsca zamieszkania/zameldowania dziecka w ramach rekrutacji do żłobka publicznego we Wrocławiu? Da się to załatwić jakoś sprawnie przez Internet?


@pion3k: Zameldowanie normalnie robisz przez epuap.
@Iudex: Nie chodzi mi o samo zameldowanie dziecka ale o zaświadczenie o zameldowaniu potrzebne do procesu rekrutacji. Na stronie BIP UWr znalazłem, że można wnioskować o podobne zaświadczenie przez pismo ogólne ale to chyba trochę trwa... A z mObywatel da się pobrać takie zaświadczenie ale tylko dla siebie, nie dla dziecka.
Nie chodzi mi o samo zameldowanie dziecka ale o zaświadczenie o zameldowaniu potrzebne do procesu rekrutacji. Na stronie BIP UWr znalazłem, że można wnioskować o podobne zaświadczenie przez pismo ogólne ale to chyba trochę trwa... A z mObywatel da się pobrać takie zaświadczenie ale tylko dla siebie, nie dla dziecka.


@pion3k: Przecież nie potrzeba zameldowania dziecka tylko Twoje xD