Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak dokładnie działają relacje dominacja-uległość (master and slave) w kulturze #bdsm #kink?
Czy wszyscy faceci, którzy mają możliwość zaangażowania się w nie z atrakcyjnymi kobietami, to bogate Oskariusze 21,36/10, czy zdarzają się też przeciętniacy?

Czy teoretycznie można "użyć" takiej relacji do tego, by konsensualnie "rozkazać" partnerce, aby zajmowała się domem, była opiekuńcza, wierna i dokładała się równo do wydatków - i tylko tyle? Takie marzenie stabilnej, lekko patriarchalnej relacji z obrazka z lat 50. XX wieku w USA.

#pytanie #fetlife #zwiazki #seks

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ddb744ce0173587f2532f1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak dokładnie działają relacje domi...
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Może się mylę ale najczęściej BDSM działa na zasadzie kontrastu. Jak na co dzień jesteś samcem alfa, napakowanym, pewnym siebie, masz pod sobą ludzi to idąc na sesję BDSM chcesz być poniżany. Doznać czegoś absolutnie innego niż masz na co dzień.
  • Odpowiedz
Czy wszyscy faceci (...) to bogate Oskariusze 21,36/10,


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie. To #!$%@? wykopowych inceli, którzy zamiast nad sobą pracować, wolą znajdować sobie wymówkę, że to wszystko wina otaczającego niesprawiedliwego świata, a nie ich samych.
Ja zarabiam całkiem przeciętnie, a partnerek mam pod dostatkiem. Zdradzę ci sekret jak to zrobić. Wystarczy:
1. Nie być zjebem
2. Mieć ciekawą osobowość i silny charakter (obu się można nauczyć)

Czy teoretycznie można "użyć" takiej relacji
  • Odpowiedz
BiałyNomad: Kluczem do zrozumienia takich relacji jest czas. Dopóki nie kupisz kobiety na szybko statusem lub pieniędzmi (wygląd specjalnie się nie liczy w takich szybkich relacjach) to jedyna opcja to po prostu wypróbowanie każdej kolejnej kobiety poprzez zdobycie jej i przesuwanie granic. No chyba że któraś od razu się w tym kierunku opowie ale doświadczenie mówi że co nagle to po diable.
Jestem 10 lat w związku i pierwsze lata spokojne
  • Odpowiedz
WybuchowaProgramistka: > Ja zarabiam całkiem przeciętnie, a partnerek mam pod dostatkiem. Zdradzę ci sekret jak to zrobić. Wystarczy:

1. Nie być zjebem

2. Mieć ciekawą osobowość i silny charakter (obu się można nauczyć)


@HerrOdd: sranie w banię, ja znałem takich, co nic nie zarabiali i mieli problemy z prawem i alkoholem. Ale mimo tego lasek mieli na pęczki, tyle że wszyscy byli przystojni, przypadek?
Nauczyć to się można gry na
  • Odpowiedz
Nauczyć to się można gry na gitarze, osobowość i charakter kształtują się przez lata,


@AnonimoweMirkoWyznania: Wierz mi, że ja też się z tym nie urodziłem.
Ale nie no, masz rację, nie warto próbować. Lepiej siąść i płakać nad swym marnym losem. Na to jednak, zaręczam, nie lecą żadne laski. No może poza tymi z dacryphilią, ale to dość rzadki fetysz XD
  • Odpowiedz