Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kill-9: mam city coco, a dokładnie "strollwheel cp-1" od roku. Przejechane 1300km. Po zmianie opon na zimowe dawało jechać w niewysokim śniegu i temperaturze -15 stopni. Przy mojej wadze 90kg prędkość maksymalna to 43km/h. Bateria 20ah wystarcza na ok. 30km jazdy z prędkością 35km/h. Ubezpieczenie roczne to 120zł. Jako dojazd do pracy polecam. Jedynie szkoda że po ścieżkach rowerowych nie można jeździć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnakondaWins: a w jaki terenie ten dystans? Planuje wstępnie taki zakup w celu bardziej rekreacyjnm. Popołudniowe przejażdżki i to zapewne w sporej część po drogach nieutwardzonych lub leśnych. Zastanawiam się, czy nie brać dodatkowej baterii i jak jest z ich realną żywotnością bo widzę, że jedna to wydatek 3k.
  • Odpowiedz
@kill-9: patrz olx skuter blinkee
za 3-4,5k kupisz poflotowe nawet takie z przebiegiem ~1000km da sie dostac juz w nowszych wersjach 3.1kw. Masz tam 60v 35a
Niektore jak nowki wygladaja

Trzeba miec tylko na uwadze pewna rzecz - trzeba srednio ostroznie zalozyc, ze aku po 30k km bedzie do wymiany (albo po ok 4-5 latach)
Trzeba sobie wymiane aku wliczyc w koszt przejazdu 100km i policzyc czy to sie oplaca przy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kill-9: mazurski asfalt, czyli dużo dziur i kilka wzniesień. Ograniczając prędkość do 25km/h udało mi się zrobić 37 km na jednej baterii. Jedna bateria w walizce, druga chowana w podłodze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kill-9: asfalt, prędkość max 25km/h na dwóch bateriach da ci jakieś 70-75km zasięgu. W terenie podejrzewam, że przy takiej prędkości przejedziesz ok 65km.
Przy większej prędkości zasięg dosyć mocno spada. Jadąc 40km/h na dwóch bateriach po asfalcie podejrzewam że będziesz mieć zasięg w okolicach 50km. W terenie oczywiście mniej.
Dane podaje dla opon letnich, silnika 1500w i kontrolera 35A. Opony zimowe/terenowe trochę jeszcze zmniejszają zasięg, ale mocno poprawiają przyczepność.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Myśl, że do pokręcenia się w koło komina w wolnym popołudniu wystarczy i sprzęt posłuży kilka dobrych lat.
  • Odpowiedz