Wpis z mikrobloga

Czy firmy cukrowe nie mają przeprowadzanych żadnych prognoz popytowych? Może nie w takiej skali jak to się dzieje w elektrowniach, ale coś mi się nie chce wierzyć, że nie mają pojęcia, że Polacy się w tym okresie rzucają na cukier przez przetwory.


@Jaszczurovsky: ja ci mogę to opowiedzieć jak to wygląda od strony magazynu dystrybucyjnego

prognozy popytowe oczywiście są i pojawia się jak zwykle jakieś
  • Odpowiedz
@Walus002: a Ty jesteś rozgarnięty xd cukru tak brakuje jak makaronów i papieru toaletowego podczas pandemii, markety nakręcą sobie ceny i panikę żeby tacy rozgarnięci mogli im kieszeń napełnić w krótkim czasie. Jak tam makaron z pandemii wciąż do zjedzenia?
Węgla nigdy nie mieliśmy swojego za dużo koszty itd spółka na spółce która sprzedaje kolejnej spółce jak to ma funkcjonować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy firmy cukrowe nie mają przeprowadzanych żadnych prognoz popytowych?


@Jaszczurovsky: popyt na cukier jest cały czas i to nie cukrownia decyduje ile cukru zostanie dostarczona na półkę w sklepie tylko sklep

a tak jak napisałem wcześniej... sklep mógłby dostarczyć nawet 10 palet cukru w okresie zwiększonego zapotrzebowania, ale kosztem na przykład braku makaronu

lepiej dostarczać większe ilości, ale dostarczając jednocześnie pozostałe produkty niż skupić się tylko na jednym narażając się
  • Odpowiedz