Wpis z mikrobloga

@biceps35 ale burak z ciebie xD karlik to bardzo miałki węgiel i przez to wygląda jakby było go mało. Jakbyś teraz zrzucił 5t kamieni obok tej kupy to wyszłoby nieporównywanie więcej. Zrzuciłbyś 5t piasku i kupa byłaby jeszcze mniejsza od tej z węgla.
  • Odpowiedz
to normalne, że sprzedawcom węgla trzeba ufać na słowo, że przywiozą tyle ton za ile się zapłaciło?


@mountainman: nie, nawet jak ci drewno przywożą to dobrze je zważyć bo często oszukują. Jak mi pellet przywożą to w miarę ufam bo w workach przeźroczystych i suchy opał, jak noszę to czuję że w miarę tyle samo ważą, kiedyś ważyłem i wychodziło nawet odrobinę więcej niż 15kg na worek o jakieś 0,5kg
Ale
  • Odpowiedz
Czysto teoretycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) zastanawiam się, czy jak mam zgłoszoną kozę (taki piecyk zwyrodnialcy) na ogródku działkowym ROD, to czy mogę się starać o dopłatę węglową? Słowem usprawiedliwienia to z polityki socjalnej w naszym kraju mam tylko jego opłacanie, więc to była by pierwsza opcja jakiegoś odzysku promila utopionego w podatkach hajsu.
  • Odpowiedz
@SargonofAkkad: no ja wiem, dlatego takich głupot nie piszę. Jakbyśmy byli w Niemczech to możnaby się z Januszy śmiać, ale jak ludzie zarabiają z 3k na łapę to co oni mogą? Nawet z dopłatą do wymiany ich nie stać
  • Odpowiedz
Jak kupowane z PGG z ich transportem to kwitek z wagi powinien być razem z fakturą. Przynajmniej ja zawsze dostawałem. Swoją drogą jak ktoś z łódzkiego to mam ponad 8 ton na sprzedaż tylko trzeba sobie to załadować i przewieźć w swoim zakresie (workowany po 25kg) bo za dwa tygodnie będą mi już przerabiać na pompę, a nakupiłem groszku jak głupi.
  • Odpowiedz
myślisz ze piece węglowe są tańsze? Niedawno rodzice wymienili piec z podajnikiem na taki nowszy i zapłacili 18k


@Krzysztof53647: a tutaj to już można powiedzieć: no debile xD

Zajebista inwestycja w piec na paliwo, które UE chce usunąć z rynku. Zawsze mieliście łeb do interesów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau: Tak, dlatego twoja matka pracowała w naszej agencji towarzyskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drogi debilu, nazwie cię tak skoro wyzywasz tak innych.
To w jaki sposób zamierzasz ogrzać dom z lat 80, kostkę o dużej kubaturze? Brak dostępu do gazu, olej opałowy to przeszłość, a pomp ciepła musiałbyś mieć zamontowanych ze dwie.
Piec węglowy piątej klasy to niesamowita wygoda, a na dodatek sprawność takiego kotła jest
  • Odpowiedz
Można rzec ze jest to piec wręcz bezobsługowy i 65 letni człowiek bardzo sobie go chwali.


@Krzysztof53647: zawołaj za 5 lat, jak cena węgla wzrośnie jeszcze kilkukrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz