Wpis z mikrobloga

@PolakZly: nie warto, brak volte, wificalling w Polsce to już jest spory minus. Do tego pixele 6 to spory niewypał, jak sobie zerkniesz recenzje to sporo ludzi się żali głownie na czytnik linii papilarnych, aktualizacje które czasem coś naprawią, ale przy okazji coś zjebią, potem czekasz miesiąc aby znowu to naprawili. W zależności do czego potrzebny ci telefon, to obecnie albo iPhone, jeśli android to chyba tylko Samsung ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PolakZly: @BooB: trochę bullshit co piszesz, owszem telefon ma swoje minusy ale volte jest już od bety androida 13, wifi calling i 5g nie ma, czytnik linii działa o niebo lepiej niż przy premierze, android 13 śmiga zajebiście płynnie i brak większych błędów, aparat wiadomo. Generalnie spoko telefon choć ja bym poczekał na 7
  • Odpowiedz
@DPary: jeszcze kilka dni temu widziałem wpis tutaj na wykopie że czytnik to dramat, co do volte to nie byłem pewien faktycznie, wifi calling i 5g nie będzie działało w Polsce dopóki nie będzie oficjalnie google w Polsce czyli pewnie przez najbliższe 10 lat. Nie wiem czy piszę bullshit, nie miałem telefonu w ręku nawet, mówię to co widziałem na YT i czytałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BooB: ja korzystam z p6 jako daily i ani błędów ani jakichś limitacji w związku braku wifi calling i 5g nie uświadczam, czytnik wiadomo do tego w samsungach się nie umywa niemniej jednak jest już zdecydowanie akceptowalny
  • Odpowiedz
@DPary: no może dlatego jestem przewrażliwiony na punkcie tego czytnika bo kilka miesięcy używałem Galaxy S22 i uważam ten czytnik właśnie jak wzór dla innych :) Co do samych błędów i problemów z aktualizacjami to powtarzam to co usłyszałem w filmiku od Marques Brownlee ¯\_(ツ)_/¯ Na ja osobiście za tę cenę bym się na Pixel 6 nigdy nie rzucił (pomimo że bardzo na niego czekałem), miałem wcześniejsze, nawet 4a uważam za
  • Odpowiedz
@BooB @PolakZly @l_____l xD mam zwykłego Pixela 6 od grudnia i jedyne do czego można się przyczepić imo to średni czytnik. Na androidzie 13 beta działa już volte. Co do aktualizacji, które wszystko psują, to.. XD faktycznie zdarzyła się jedna taka - pierwsza i popsuła zasięg, ale szybko to naprawili. Generalnie to najlepszy telefon jaki miałem, b. dobry aparat, czysty android, no i dedykowane features robią różnicę. Ps. Pewnie w październiku wyjdzie
  • Odpowiedz