Wpis z mikrobloga

@Felixu: całkiem ładna. Zerwała ze mną, bo się zakochała w kimś innym. Chociaż twierdziła, że i tak od dłuższego czasu było między nami coraz gorzej - tylko szkoda, że mi tego nie mówiła, zamiast tego wolała wyżalać się komuś innemu. Teraz mówi, że może jeszcze do siebie wrócimy, ale może tylko dlatego żeby nie dobić mnie od razu.

Chciałbym tylko znów móc zasypiać przytulając się do niej (
  • Odpowiedz
@Noniusz: dla mnie bycie w zwiazku to abstrakcja, z resztą ja juz jestem tak przyzwyczajony do swojego towarzystwa ze baba na codzien obok by tylko harmonie mi zburzyla
  • Odpowiedz
@Felixu: u mnie było zawsze dokładnie tak samo. Aż poznałem ją, i w końcu po dłuższym czasie bycia razem pozwoliłem sobie na myśl, że jednak znalazłem osobę, z którą chciałbym być przez wiele kolejnych lat
  • Odpowiedz
@Felixu: ta, to byłem ja. I to co się teraz #!$%@?ło było dla mnie zupełnie niespodziewane. I nie wiem już czy ona nie dawała mi sygnałów, czy ja ich nie widziałem przez mój zespół Aspergera. Ale pewne jest że nie rozmawiała ze mną o tym, że coś jest nie tak.
  • Odpowiedz
@Felixu: niecałe 3 lata starszy od niej. Nie żaden chad, jakiś anorektyk. Z ryja też raczej mój poziom, czyli przeciętny. Przy trochę ponad 180cm podobno waży ~55 kg, czyli tyle ile ja 10 cm niższy. Poznała go na gg, i to już jak się okazuje gdzieś na początku roku, ale od początku lipca dopiero zaczęła dużo z nim pisać.
  • Odpowiedz
@Felixu: ona ostatnio mówiła ciągle że chce go tylko jako przyjaciela, i daje mi nadzieję, że jeszcze do siebie wrócimy, ale nie wiem czy mogę w to wierzyć. Z drugiej strony nie wiem po co miałaby w tej kwestii kłamać. Żeby nie zabić mnie tym od razu?

  • Odpowiedz
@Noniusz: huopie ona na tydzien do niego pojechala, myslisz ze co oni tam robia, w planszowki graja? Wymienila cie na inny model, taka prawda. A to ze do siebie wrocicie tocstandardowa zagrywka zeby w razie przypwlu z tym miala do kogo wrocic
  • Odpowiedz
A to ze do siebie wrocicie tocstandardowa zagrywka zeby w razie przypwlu z tym miala do kogo wrocic


@Felixu: najgorsze że ja bym się i tak na to zgodził i jeszcze się cieszył
  • Odpowiedz
@Noniusz: ja mialem podobnie z ta 16 latka, tylko ze ja i tsk głównie ciaglem ta relacje z powodu tego zeby nie stracic opcji na seks i powrotu do piwnicy. Jak zerwala 1 raz to juz po kilku dniach spotkala sie z innym typem i na story estawila zdj wspolne i miala w dloni kwiata od niego, napisałem cos w stylu ze fajnie sie pocieszyla na szybko a ona ze ten
  • Odpowiedz
i miala w dloni kwiata od niego, napisałem cos w stylu ze fajnie sie pocieszyla na szybko a ona ze ten kwiat to tylko do zdjęcia xD


@Felixu: bolesne, że w sumie podobne zagrywki do mojej

tylko ze ja i tsk głównie ciaglem ta relacje z powodu tego zeby nie stracic opcji na seks i powrotu do piwnicy.


Mi zależało przede wszystkim na tym uczuciu bliskości, kiedy się do niej przytulałem,
  • Odpowiedz
@Noniusz: też przez to przechodziłem. Świat mi się zawalił parę lat temu.
Wtedy, to była dla mnie jakas abstrakcja, sytuacja bez wyjścia. Pustka i koniec świata.

Długo musiałem do siebie dochodzić.

Niestety dobrej rady nie ma. Przez co przechodzisz zdaje sobie sprawę jedno co wiem, lub mi sie wydaje to walka, żebyś później nie żałował.

Ja z perspektywy czasu żalu nie mam i do siebie i do innych. Walczyłem, nie pomogło
  • Odpowiedz