Wpis z mikrobloga

#glo #epapierosy #epapieros #iqos
Palę od roku Glo głównie mentole i arctic double click. Tytoniowe iqos bije na głowę, ja po każdym z nich mam czkawkę. Od 2-3 miesięcy jestem prawie pewien że spadła jakość tych wkładów, dodatkowo mam nowe urządzenie i jest to samo. Po 3/4 sesji wkład praktycznie traci moc i smak. Czy istnieją obecnie jakieś alternatywy dla Glo oprócz Iqosa? Jeżeli pali to ktoś tutaj to też macie ostatnio takie wrażenia?
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Reynald: palę zielone neo z 2 lata i nie zauważyłem różnicy, może jedynie tyle że częściej się łamią i zostaja w urządzeniu
  • Odpowiedz
@Reynald: ja zauważyłem że wkłady Ice często się różnią w zależności od paczki. Czasami są bardzo zbliżone do tych zielonych, tylko delikatny efekt chłodu jest, a inna paczka daje lodem aż do przesady.
  • Odpowiedz
@Reynald: wkłady do Glo ( palilam Ice i miętowe z podwójnym klikiem) około miesiąc temu zaczęły po prostu śmierdzieć, myślalam, że to może moja maszynka jest przepalona, zmieniłam na nową i niestety nic to nie zmieniło. Ja przeszłam na iqosa więc w drugiej sprawie nie pomogę.
  • Odpowiedz
wkłady do Glo ( palilam Ice i miętowe z podwójnym klikiem) około miesiąc temu zaczęły po prostu śmierdzieć, myślalam, że to może moja maszynka jest przepalona,


@kamisan: ej XDDD Mialem dokladnie tak samo jak kupilem nowa paczke w czerwcu XD Zaczalem czyscic i nic nie dawalo
  • Odpowiedz