Wpis z mikrobloga

Siema Mirki,

Polecilibyście jakiś humidor dla początkującego palacza?
Jest mase sklepów ale boje się, że będzie słaba jakość i będę się musiał bujać z oddawaniem.

#cygara
  • 8
  • Odpowiedz
@kwachuu: Drewniane są ładne, ale żeby były w miarę szczelne trzeba troszkę więcej wydać (za sam humidor), plus zakup jakiegoś higrometru elektronicznego (bo te w zestawie zbyt miarodajne nie są...), no i więcej zabawy z tym jest. Dlatego moim zdaniem na początek najlepsza jest torebka Boveda. Spełnia swoją funkcję, jest dość tania, no i praktycznie bezobsługowa, co minimalizuje ryzyko, że coś się zrobi nie tak. Na początek powinna w zupełności wystarczyć
crn252 - @kwachuu: Drewniane są ładne, ale żeby były w miarę szczelne trzeba troszkę ...

źródło: comment_1658417020OdfOlx4GNPIemQBhxEcxDG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ogólnie myślałem o czymś do 500zl tylko właśnie nie chciałem kupować kota w worku.
@crn252 Te torebki są spoko ale właśnie chciałbym mieć swój pierwszy humidor. Jestem początkujący ale trochę już te cygara palę, może nie za często ale to też właśnie dlatego że do sklepu po świeże muszę jechać a sklep jest kawałek :D (A'propo mają tam humidory ale wydaje mi się że ceny z kosmosu)
@leopolis
Ta strona german us
  • Odpowiedz
@kwachuu: dostałem za darmo drewniane pudełko po cygarach jak zrobiłem ciut większe zamówienie. spełnia funkcję estetyczną. w pudełku trzymam foliową torebkę i w niej saszetka boveda razem z plus minus 10-cioma cygarami.
  • Odpowiedz