Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon:
Jakoś konkretnie na Asusie mi nie zależy - po prostu patrzyłem raczej na współczesne routery pod Openwrt. Ale jakbym się na niego zdecydował to przetestuje też, dzięki :)

@TM6XUlgvbz5kxzqnzYZF:
A Ty z elektrody się urwałeś czy co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak znalazłem tego Asusa patrząc po tabelce obsługiwanych urządzeń z wifi6 - https://openwrt.org/toh/views/toh_available_16128_ax-wifi?datasrt=flash%20mb
Z Xiaomi jest loteria z instalacją bo musi być jakaś wczesna
@TM6XUlgvbz5kxzqnzYZF:
No i tak zrobiłem xD A teraz zwyczajnie szukam opinii o tym jak faktycznie działa ten router z openwrt - bo to że jest snapshottowy build na niego nie oznacza, że wszystko działa stabilnie.
A jedynym leniem i to śmierdzącym jesteś Ty bo nie chce Ci się poświęcić paru sekund na zrozumienie tego co tu napisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@59b862cef4: dla mnie asusy to psujący się szajs. szukaj netgear lub linksys

@fabek: Jak zależy Ci na stabilnym wifi, to odphść sobie linksysa, szczególnie jak masz tłok w eterze, sterowniki marvella to śmierć, #!$%@? i zniszczenie - wiem co mówię, mam linksysa kilka lat, netgear to dobra opcja
@fabek: wrt1200ac, ale 1900 i 3200 i 32x to jest dalej radio od marvella i zamknięty firmware, dla którego ciężko pod openwrt rozwijać sterowniki i działa to średnio; same routery pomijając wifi są zajebiste