Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej Miraski!
Lecimy z niebieskim we wrześniu na #corfu #korfu
Będziemy tam 10 dni i nie mamy pojęcia ile przygotować funduszy. Orientujecie się może jak wyglądają tam ceny? Chcemy wynająć jakieś autko na ok. 5 dni. Śniadania mamy w hotelu, więc zostają jeszcze jakieś obiadokolacje w knajpach i w międzyczasie pewnie jakieś owocki. Może ktoś z Was był w tym roku i jest w stanie powiedzieć jak to wygląda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#grecja #wakacje #finanse #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NicNowego: to nie lepiej wziąć ze sobą przykladowo z 5k i ile zejdzie tyle zejdzie
Chyba to nie jest tak że musicie teraz robić nadgodziny i do września macie termin
Dobrze wiesz że ceny się różnią, można zjeść za 10e można za20
Jednego dnia wydasz 100 euro drugiego 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NicNowego: byłem 2 tygodnie temu. Mieszkałem niedaleko lotniska i starego miasta więc auta nie brałem. 16-18e za mięso na kolację. 4-6 piwo. A śniadania to Lidl. Co do auto to pierwsze państwo po którym znienawidziłem jeżdżenie. Lepszy skuter
  • Odpowiedz
@NicNowego: Jakieś zwykłe jadło w ichnich tawernach, jeśli taka dalej od miejsca turystycznego to danie 2 szaszyłyczki, frytasy i jakakolwiek zielenina to 9€ a jak lepsza miejscówa to 12€. Pomijam takie "lepsze" knajpy.
W sklepach spożywczych drożej niż u nas, na targu nie byłem. Co ciekawe zawsze uderza ta dysproporcja przy podróży za granicę. Artykuły spożywcze w sklepach droższe ale obiady w knajpach nie są tyle procentowo droższe aniżeli w
  • Odpowiedz