Wpis z mikrobloga

Mirki jak wygląda sprawa przy wypłacaniu hajsu z bankomatu przy pomocy kodu blik? Dostanę w apce na tel normalnie potwierdzenie zanim bankomat to wypłaci? Chce coś kupić i koleś zamiast przelewu na tel chce to załatwić w taki sposób że wypłaci hajs przy bankomacie, nie mam pojecia dlaczego tak i zastanawiam się czy jest opcja jakiegoś scamu przy takim sposobie

#banki #pytanie
  • 7
Dostanę w apce na tel normalnie potwierdzenie zanim bankomat to wypłaci?


@KariBu7: Tak.

Chce coś kupić i koleś zamiast przelewu na tel chce to załatwić w taki sposób że wypłaci hajs przy bankomacie, nie mam pojecia dlaczego tak i zastanawiam się czy jest opcja jakiegoś scamu przy takim sposobie

No i tak cię właśnie oscamuje. Wypłaci hajs, a ty nic nie dostaniesz.
@MichaelT128: akurat o to że mi nie wyśle produktu się nie martwie, bo chodzi o liquidy do vape zamawiam tak od lat od różnych osób i nigdy problemu nie miałem, bardziej sie bałem o to że bez żadnego mojego potwierdzenia wypłaci jakąś sporą ilość gotówki
@KariBu7: ja tak często z bratem działam. Tzn. z wypłacaniem przez blik, bo jest szybciej niż przelewem, a mieszkamy na dwóch końcach Polski. W samej metodzie nie ma problemu: tzn. podajesz mu kod, on go wpisuje w bankomacie i podaje kwotę, która Tobie się wyświetli do potwierdzenia w telefonie. Na samej płatności nie ma miejsca na wałek, no chyba żebyś nie zauważył, że np. wpisał jedno zero za dużo ;)

Tylko