Wpis z mikrobloga

Ahoj, zwracam się do Was z małym zapytaniem, interesuje się od jakiegoś czasu fotografia i chciałabym się temu oddać. Kiedyś chciałam się kształcić w tym kierunku, ale pomysł został obalony przez rodzicielkę, ponieważ taki zawód to żaden zawód, wiecie jak jest. Trochę czasu minęło, jestem w innym miejscu niż byłam kiedyś i myślę, że to dobry moment na rozwój czegoś, co mnie interesuje. W związku z tym, szukam osób, które zechciałby stanąć przed moim obiektywem. Jeśli marzą Wam się jakieś sesje narzeczeńskie, brzuszkowe, portretowe, czy może reportaż z chrzcin, zaręczyn, a może wieczoru kawalerskiego/panieńskiego/urodzin, to może uda nam się wspólnie stworzyć coś fajnego. Jeśli chodzi o lokalizację, to przede wszystkim Wrocław, ale możemy się dogadać. Jestem otwarta! Amatorka, ale dobrze czująca się z aparatem w ręku i nie bojąca się nowych wyzywań. Gdyby ktoś chciał się skusić, to serdecznie zapraszam! PS większym wyzwaniem, było napisanie tego wpisu, bo to mój pierwszy wpis tutaj #wroclaw #fotografia
  • 1
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@poloweczka: Powodzenia w budowaniu portfolio, chciałem już zacząć focic z 6 lat temu ale nigdy funduszu nie było na puszkę nie mówiąc o szkle...
Ps wyłącz tryb auto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz