Wpis z mikrobloga

Obejrzałem rozmowę Mrożona u Paciorka i przekonanie jakie miałem wcześniej teraz mam już pewne. Ten gość leci na intuicji i farcie. Ma czucie do tego co chcą gimby oglądać, ale cała reszta od strony biznesowej to chciejstwo i kaprysy dzieciaka. Z rozmowy o przypale z BUHem wynika jak lecą na spontanie i braki uzupełniają post factum. Inna kwestia to Twoje 5 min i to jak się Frizek zessrał robiąc ten projekt. Jakby nie było na świecie frameworków pod produkcje video. Ale pionier wymyśla to co jest już wymyślone i sprzedaje jako wielki sukces biznesowy 25 latka. A już szczytem jest strzelanie focha na to że pandemia i wojna pokrzyżowała mu plany. Bo pan byznesmen jest w swoim prime i to bardzo złe że świat nie daje mu się wyżyć.

Mark my words. Za którymś razem zrobi coś takiego co go na dno zaciągnie.

#friz #ekipa
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zdrajczyciel: ty masz też życzeniowe myślęnie, nawet jakby prawda z buhem była taka że wiedzieli że może być przypał ale to zrobili to i tak by tego nie powiedział. Dodał później że są równi i równiejsi w reklamowaniu alkoholu więc może tak tylko teraz gada że nie wiedzieli a to że Friz ma dobrą intuicję do tego co dzieciaka się podoba już od dawna powtarza że jest widzem i się co
@zdrajczyciel: Nie do końca, po tym jak się wypowiada to widać, że jest tytanem pracy. Jak najbardziej w tym też jest dużo szczęścia i zlepek wydarzeń, że wszystko się ułożyło tak jak chciał. Widać, że wie też w jaka strone iśc dalej, od kilku lat top i pewnie nadal przez najbliższe kilka lat tej pozycji nikt mu nie zabierze