Wpis z mikrobloga

Hej, zastanawiam się nad zakupem ładowarki indukcyjnej 3in1, coś co mogę postawić na biurku podłączone jednym przewodem zamiast użerać się z ciągłym przełączaniem wtyczek. Chodzi mi o stację, która może ładować sprzęt od #apple, czyli #iphone, #airpods, #applewatch. Przejrzałem całe alledrogo i nie trafiłem na nic fajnego - konfiguracja jaka mnie interesuje to 15W na iphona, 3W na airpodsy i 3W na applewatcha. Polecacie jakiś model, korzystacie z jakiegoś?

Rysunek poglądowy
diegos17 - Hej, zastanawiam się nad zakupem ładowarki indukcyjnej 3in1, coś co mogę p...

źródło: comment_1658219520Nu5mifThuvALzNuPZOChDi.jpg

Pobierz
  • 7
@diegos17: Widziałem ją w iDream i rzeczywiście jakość wykonania jest OK, najtaniej w sieci około 440 pln z normalnej dystrybucji. Jakbyś znalazł coś innego/sensownego/szybszego to daj znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@diegos17: legit 15W do telefonu to będziesz miał tylko na urzadzeniach oferowanych w oficjalnym sklepie Apple i przy ich partnerstwie. Jest chyba jakaś ładowarka 3in1 belkin z magsafe.
Ewentualnie jakieś plastikowe skorupy gdzie możesz włożyć ładowarkę do zegarka i magsafe.
Cała reszta ładowarek ma maks 10W

Ja mam takie cos. Oglądałem kiedyś porównanie tych wszystkich zestawów 3in1 (bez belkina) i ta była najszybsza
https://www.amazon.com/Wireless-Charging-CIYOYO-Station-Certified/dp/B085RV8XQ4

Oczywiście mowie o tych w cenie poniżej