Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@2zycie: no ja przetrwalem w robocie 8h, upocilem sie. Uderzenia goraca, zimna na zmiane. #!$%@? rzeczy. Wrocilem i wszedlem po cos do zarcia do sklepu a wyszedlem z tym i czipsami. #!$%@? prawda ze po zarcie wszedlem. Nie wiem keidy zaplanowalem to ze wypije ale pewnie w robocie.
@Zjem_Ci_nos: Byłem na 3 terapiach. Najdłużej na konkretnie alkoholwej, solo sesje z terapuetką. Ćwiczenia, ćwiczenia w domu itd. Poznałem ten nałóg całkowicie przez ten czas i dokładnie wiem jak działa. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego co robię i dlaczego, wiem jakie są przyczy mojego nałogu ale nie potrafię z tym nic zrobić i tkwie nadal w tym gównie, gdybym potrafił ogarnąć to co mi przeszkadza we mnie i moim życiu
@zwykly_ktos: poczucie własnej wartości zawsze można poprawić. Osobiście uważam, że dalej mi jej brakuje (mimo pracy nad sobą) z kolei ludzie wokół mówią, że jestem naprawdę pewnym siebie bo obiektywnie ciężko mi to stwierdzić i uważam, że mogę więcej.
Dużo pomaga w tym bycie ekspertem w jakiejś dziedzinie, jednej konkretnej a nie szczątkowe wiadomości na każdy temat. Sukcesy zawodowe i w pasjach również pomagają podnieść poczucie własnej wartości. Skoro biegasz -