Wpis z mikrobloga

@Tibor: W sumie fajnie jakby powstał taki tag z infografikami #januszewojny i wytluaczonymi prostymi pojeciami o wojnie:
- różnica między dywizją, batalionem, oddziałem itd Ile osób wchodzi co jest większe.
- czym się różnią Migi od F16 ? Tym że szybciej latają xD? I dlaczego F16 to może być game changer
- jak naprowadzane są uderzania artylerii bo to też trochę czarna magia. Chyba gośc w krabie nie zaznacz obiektu na
@kezioezio: Może ominąłem albo zbyt rozproszone. @wolskiowojnie jakbyś szukał pomysłu na film to może takie podstawy wojny dla Janusza z Grażynką z odpowiedzią na proste pytania, wszystko wytłumaczone jak krowie na miedzy. By potem móc się odnosić do tego wprowadzenia z innych filmów :)
Np Moglibyśmy zadać na wykopie trudne tematy których nie rozumiemy a Ty byś w prosty sposób i po krótce objaśnił :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kezioezio: wykop mi obrzydził Wolskiego. Na początku wojny go słuchałem, a potem na Wykopie poczytałem, że bajerant i #!$%@? się zna. Prawdopodobnie to wykopki #!$%@? się znają, ale jakiś taki niesmak pozostał, bo nikt dla przeciwwagi nie mówi "#!$%@? głupoty, chłop dobrze gada", tylko wszyscy po nim jadą xD a sam jestem zbyt głupi w tym temacie, by samemu ocenić, czy w końcu gada dobrze czy jakiś fantasta.