Wpis z mikrobloga

@pasterzzxc: Chyba nikt tu nie marzy, żeby być w grupie docelowej :) To że wykopki są sprytniejsze od pelikanów wielbiących tfurcuw nie znaczy, że gusta co do występu małp w cyrku są inne. Jeden ...uj czy strumyk czy PPV, oczekiwania są podobne.
Poza tym Malik też ogląda na strumyku więc nie wykluczaj innych tylko dlatego, że nie lubią wydawać grosza jak nie trzeba ;)
@sprytny-wegorz: Co ty za krzywe fazy wkręcasz chłopaku? Skoro Malik, potężny włodarz ogląda gale w ten sposób to chyba "randomy" też tak mogą. Poza tym nie chcę wspierać patologii. Co innego mieć bekę z okładających się po głowach patusów oglądając to do pizzy a co innego to wspierać.
@XCR11: nie chcesz wspierać patologii to nie oglądaj, to płatna usluga wiec z twoim tokiem rozumowania jesteś zwykłym złodziejem
argument z malikiem jest tak kretynski ze pozwolę sobie przemilczeć bo zaczynam się czuć baitowany
@sprytny-wegorz: Szanuję Twoją opinię ale osobiście mam inne zdanie na ten temat. Miałbym wyrzuty sumienia wpłacając na patologię i dlatego rozumiem oglądanie gal w sposób jaki to promował Malik. I nie uważam argumentu z Malikiem za kretyński. To taki mój osobisty wybór mniejszego zła ;)