Wpis z mikrobloga

@Devhar: Ale czego nie rozumiesz, braun wiadomo tak jak z covidem chce zgarnąć elektorat sfrustrowany nadmiernym napływem tych ludzi, tak jak było w przypadku covida i ciągłych ograniczeń. Nie mniej jednak w większości swojego #!$%@? przesadza, jedrula za to odpalony i obraza wszystko i wszystkich, totalnie sfrustrowany, bo bodajże ma jakaś chorobę i ma już #!$%@? na to co kto pomyśli.

A fakty są takie, ze zachodnie kraje myślą o swojej
  • Odpowiedz
@shelby0153: Braun to niebezpieczny szur trzymający z Olszańskim, schorowany Jędrula i tak ma na wszystko #!$%@? więc wyzywa pisowców, konfiarzy na Twitterze, nie bawią mnie te teksty ani specjalnie sie nie fascynuje, ale po prostu zawsze popieram każdego kto jedzie po tych 2 grupach, więc zdecydowanie bardziej wolę już Jędrule, to tyle jeśli chodzi o to że dwie strony są równie #!$%@? i szkodliwe
  • Odpowiedz
@shelby0153: co Ty ćpasz?

A fakty są takie, ze zachodnie kraje myślą o swojej gospodarce i zbliżającej się zimie,


Zachodnie kraje myślą o swoich obywatelach a polskie władze niestety nie bo machanie szabelką zaczęło się w momencie gdy zrezygnowaliśmy ze stabilnych dostaw gazu w stabilnej cenie. Wspieranie węgier tylko pokazuje że ci którzy mówili o prorosyjskim pisie mieli rację. Teraz ruskie im nie pomogą, węgry im nie pomogą a sytuacja zmusiła
  • Odpowiedz
@shelby0153: poszedłem spać, wyspałem się i jest ok. Ukraińcy nie skręcą w stronę ruskich tak jak i my nie skręcimy w ich kierunku bo wiemy że jak tylko będą mogli to nas upodlą bo oni nie znoszą gdy ktoś jest wolny.
  • Odpowiedz