Wpis z mikrobloga

@Matioz: ode mnie tak
Biegański - poprawnie, coś tam połapał. gra nogami żenująca
Jaroch - solidnie, ale słabiej niż w sparingach
Mehremić - SKANDALICZNA pierwsza połowa. Jeden z najsłabszych, tykająca bomba
Łasicki - poprawnie, śmieszne dośrodkowanie w drugiej połowie
Wachowiak - tutaj mam problem w ocenie. starał się, ale to jest jeszcze za słaby piłkarz. wczoraj lepiej niż w sparingach
Jelić Balta - słabo, 0 kreatywności. przecinak, ale chyba tego się
  • Odpowiedz
  • 0
@Latoszek: Dziękuje Ci Mirku za wyczerpujący opis! Przede wszystkim gratuluje, ze dałeś radę to obejrzeć, ja po 10 minutach wyłączyłem. Od 10 lat mecze Wisły w możliwości, niezależnie od jakości gry, ale wczoraj mój prog tolerancji został przekroczony xddd

Możesz napisać coś więcej o Pereirze? Jaki to jest typ zawodnika? Dryblujących skrzydłowy trzymający się linii, wolny elektron? Przed sezonem czytałem wiele pochlebnych opinii na jego temat.

Co do Jelica Balty, to
  • Odpowiedz
@Matioz po pereirze widać że chłop ma technikę, kleił gałę naprawdę ładnie, wyglada na gościa co lubi sobie minąć rywala zwodem, pobawić się piłką. Jak będzie gotowy fizycznie to może być naprawdę dobrym grajkiem, pod względem piłkarskim wygląda moim zdaniem najlepiej z naszych skrzydłowych
  • Odpowiedz
Biegański - poprawnie, coś tam połapał. gra nogami żenująca


Na początku meczu elektryczny. Raz minął się z piłką po dośrodkowaniu. Potem grał solidnie według mnie.

Mehremić - SKANDALICZNA pierwsza połowa. Jeden z najsłabszych, tykająca bomba


Gość po pierwszej połowie miał ze 2 okazje na żółtą kartkę, w drugiej połowie tak samo. A dostał ją w doliczonym czasie dopiero. Do tego wsadził Biegańskiego na konia puszczając piłkę, po tym powinna być bramka dla
  • Odpowiedz
@Latoszek:

Biegański - najlepszy zawodnik meczu, obronił ze 3/4 groźne sytuacje, z czego w jednej sytuacji to chyba 3 strzały pod rząd
Jaroch - raczej solidny występ, ale jak na to ile przestrzeni czasami zostawało wolnej za plecami to częściej musi być wykorzystywany w trakcie ataku pozycyjnego
Mehremić- zasłużył sobie na 5 żółtych kartek, a dostał jedną i to pod koniec drugiej połowy za chyba najbardziej stykową sytuację, do przodu
  • Odpowiedz