Wpis z mikrobloga

Z takich pozytywnych informacji „z frontu", to spadł z rowerka kanał na #youtube (a właściwie to dwa kanały zostały całkowicie wykasowane) rosyjskiego ścierucha, propagandzisty. 170 tys. subów, na drugim – 50 tys. subów.

Mam nadzieję, że YouTube będzie konsekwentny, bo widziałem że założył już kolejny i zwołuje na facebooku swoich sekciarzy.

Ostatnio gdy dostał bana, to groził wykopkom sądami, że działają w zorganizowanej grupie przestępczej... :D Była tutaj mała akcja zgłaszania jego kanału – pewnie co poniektórzy pamiętają...

Mnie nawet imiennie straszył prokuraturą – imiennie tzn. po nicku haha

#ukraina #rosja #wojna
  • 17
@szurszur:

No teraz już ich nie znajdziesz, bo zostały całkowicie wykasowane. Mogę wrzucić Ci małą próbkę treści jakie wygłaszał tutaj, tzn. w komentarzu. Tylko muszę chwilkę poszukać – jeśli chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aplikacja_TelaDei:

Taaa... no i sprawiał... dobre (merytoryczne) wrażenie. Dynamicznie zmontowane filmy, z humorem i ciekawymi anegdotami, ech... ¯\_(ツ)_/¯

W 2015 r. jeszcze dało się obejrzeć. Później gdy PiS wygrał wybory, to zaczęło się odklejać w bani. Odniosłem wrażenie, że ma żal do PiS'u – coś tam brzdąkał o prezesurze w TVP :D
@Thorrand:

Rosja jest zajęta pomocą humanitarną na terenach które zajęła... To tylko rosja dostarcza jedzenie, naprawia mosty"


A jak on sobie to wyobraża? Że ukraińscy żołnierze mają podejść do sołdatów orkowych "Elo mordeczki, możemy na terytorium przez was okupowane? Chcemy żarcie zanieść."???( ͡° ͜ʖ ͡°)
W dodatku z tą pomocą humanitarną to bym nie przesadzał, bo to ONI są powodem dla którego ta pomoc jest w ogóle
@Denaturovsky:

Ale po co dyskutować? On codziennie nagrywał 1-godzinny film, w którym #!$%@?ł takie głupoty. To tylko jeden z przykładów. W zasadzie to mógłbyś włączyć sobie program pierwszy rosyjskiej telewizji i miałbyś to samo...

Najbardziej przerażają mnie jednak jego wierni widzowie, którzy traktują go jako skarbnice wiedzy :D

Sekciarze... zwykła sekta.
@Thorrand: Ale ciekawe że aż tyle ich wysrało na yt. Co chwilę jakiś nowy kanał powstaje, który mówi jak wielka rasyja pomaga poszkodowanym na wschodzie Ukrainy, kompletnie pomijając to że to ta sama pomagająca kacapia, jest powodem że ludzie są poszkodowani. No ale tak jak mówisz, to jest jakaś sekta, wierząca w dobre serce Orków.
@Denaturovsky:

Może to po prostu jakaś... awersja głupków do oficjalnych i powszechnych informacji?

No wiesz – jak z tego mema, w którym konfederacja zajada gówno, bo WHO powiedziało, że jest niesmaczne i niezdrowe :D

A wiesz – żeby nagrać coś merytorycznego, to musisz mieć wiedzę, charyzmę, może jakieś znajomości (by zaprosić ciekawego gościa i przeprowadzić z nim wywiad). Natomiast do #!$%@? bzdur nie potrzebujesz niczego. Włączasz kamerę i nawijasz co ślina